Skocz do zawartości

Oferty jak 3ds Max za 250$,czy to moze byc prawdziwe?


drobcio

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem oferty typu 3ds Max 2009 za 249$,czy AutoCad za 149$.Czy moze byc to mozliwe.Oni softu nie wysylaja,ale sciaga sie je no i jak wyglada sprawa z licencja?Czy mozna wierzyc takim ofertom,czy to jedna wielka sciema.A jesli,gdzie mozna kupic tanio orginalne oprogramowanie,tzn taniej niz od AutoDesk

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

pewnie, że ściema, w taki sposób kupować soft to tak samo można kupić w sklepie el torrent albo the mule ;)

 

aby soft był legalny można gu kupić jedynie u AUTORYZOWANEGO sprzedawcy (selera ;)) znajdziesz takich selerów wymienionych na stronie autodeska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto link do oferty

http://cipx.net/buy-cheap-autodesk-3ds-max-2009.php

No ale zeby otworzyc pracownie,wcale nie trzeba byc architektem,i jesli ktos zmienia branze i wysprzedaje wszystko w tym soft,moze wlasnie takie firmy trodnia sie taka sprzedaza.Czyli chcecie przez to powiedziec,ze mozliwosc kupienia 3ds maxa pozostaje tylko nowy w cenie 5tys funtow i nie ma szans,tak samo AutoCad,After Effect,V-ray itd co tam nam jeszcze jest potrzebne do otworzenia wlasnej pracowni?

 

Do Hcpiter:wiem ze oba programy sa od AutoDesk,mialem tylko na mysli,czy musi do byc autoryzowany sprzedawca?przecierz jest mozliwosc wladania swoim mieniem,odsprzedazy,chodzby starszej wersji,np moja ulubiona wersja Cada to 2007 i najlepiej Mi sie na niej pracuje,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcecie przez to powiedziec,ze mozliwosc kupienia 3ds maxa pozostaje tylko nowy w cenie 5tys funtow i nie ma szans,tak samo AutoCad,After Effect,V-ray itd co tam nam jeszcze jest potrzebne do otworzenia wlasnej pracowni?

 

z tego co kojaze Max ma wpisane w licencji ze nie mozesz go odsprzedac. Byly juz o tym rozwazania na forum czy to tak naprawde legalne czy nie, ale nie wyszlo z tego nic konkretnego.

Tak czy siak nie widze sensu kupowania takiego "orginalnego" softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do Hcpiter:wiem ze oba programy sa od AutoDesk,mialem tylko na mysli,czy musi do byc autoryzowany sprzedawca?przecierz jest mozliwosc wladania swoim mieniem,odsprzedazy,chodzby starszej wersji,np moja ulubiona wersja Cada to 2007 i najlepiej Mi sie na niej pracuje,pozdrawiam

 

No walsnie o to chodzi ze nie mozesz odsprzedawac softu ktory kupiles bo licencja jest tylko na twoja osobe i nie mozesz jej tak o sobie odsprzedawac, bylo sporo tematow o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności