Skocz do zawartości

Obiekt 3d : Robot


Rekomendowane odpowiedzi

Mój najnowszy projekt. Zacząłem go robić po tym jak na googlach zobaczyłem ciekawy concept z 2000 roku. Robot mi się spodobał ponieważ wygląda jak jedna całość po czym się "rozkłada" i naszym oczom ukazuje się robot. Oto renderki:

 

Na początek concept:

c4e5d5362bba5549m.jpg

 

Z dużą ilością PS:

3d27d1b8ab834e09m.jpg

 

Bez PS:

e0953c1fceb9f07dm.png

 

Mały test "...jakby wyglądał z lakierem...?":

acfd17f295ac7c21m.jpg

 

Z WiP'a :

4cef5dd28b988895m.jpg

 

Front:

bf2097836683885fm.jpg

 

Right:

9aed3edc026afcd7m.jpg

 

I to by było na tyle:D ufff:P

 

PS. Możecie wymyślić jakąś sensowną nazwę dla niego??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sympatyczny. Najlepiej wygląda z lakierem, ta czerwona wersja jakoś niebardzo mi się podoba, moim zdaniem przez takie uproszczenie model traci urok.

 

Czy twojego też się da tak rozłożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Mi tez bardziej podoba sie wersja z lakierem. Jednak i tak pomarudze. Malo detalu, popracuj nad shaderem lakieru i studiem to bedziesz mogl wycisnac o wiele wiecej niz teraz. A teraz jak dla mnie to dobrze zapowiadajacy sie model i nic wiecej. Powodzenia i nie zrazaj sie moim marudzeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

No to tak.

 

Anka:

Rozkłada się:D

 

Ant-3d:

Moim założeniem było to żeby nie nawalić detalu ponieważ chciałem zrobić tak aby wyglądał na całość, po czym się rozkłada.

 

Skorpion:

Jest animka, tyle że nie dałem jakiegoś active shade i przy renderze każda klatka ma inny cień ;/

 

Jeśli chcecie to pokaże wam tą animke ale nie jest miażdżąca, ot 3 sekundowa animka ukazująca rozkładanie modelu. W rozdziałce 320x240 90 framów. Mój komputer robił to i tak troszeczkę długo 2 min na klatke;/

 

Jak się zuploaduje to dam animke:D

 

O już jest:

 

Przyjrzyjcie się kabelkom nad ręką, dodałem takie cuś żeby wyglądało na to że olej mu płynie w kablach:D

 

jeszcze jedno jak zrobić żeby Vimeo nie powiększało mojego filmiku tylko odtworzyło w pierwotnej rozdziałce??

 

Macie czerwonke z detalem:

29c968dec2cea2ffm.jpg

Edytowane przez Karkosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności