Skocz do zawartości

Teczka 2D : Dante88


Dante88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak już niektórzy zauważyli jestem nowy na forum :P tak wiem debiutant ze mnie^^ w 100 % sie z wami zgadzam poniewaz swoja przygode z ogolną grafiką komputerową dopiero zaczynam^^ jak narazie koncze pierwszą liceum (u mnie to 4 gimnazjum :P 4 lata z tą samą klasą :D) i po dlugim okresie ogladania prac na forum zdecydowalem sie wsadzic cos swojego^^ nie bedzie to napewno ogrom prac ale mam nadzieje ze czegos sie tutaj nauczę ;) także... krytyki miło widziane^^

 

ok za dużo o mnie, teraz pracki :

 

od tej sie zaczelo... myszka + skaner

do piosenki Republiki - Śmierć na Pięć

 

 

bf96c8ae.jpg

 

 

kolejna pracka tez w szkole^^ i jakąś dziwnie ją lubię :D

temat: Zima

 

 

45ef2087.jpg

 

 

moim nastepnym "dzielem" bedzie.. Ciastko :D ! Swoją droga dluga historia z tym ciastkiem ale to kiedy indziej^^

 

 

11fe35d0.jpg

 

 

teraz tez jedna z pierwszych..

 

 

 

5d924bb2.jpg

 

 

nastepnie.. pracka gora 30 min podczas rozmowy telefonicznej^^

 

b9cdab80.jpg

 

tutaj bardziej zabawa formą, szybkie mazniecia "pędzlem itd"

 

05cbbdf8.jpg

 

 

...akt okolo 2h

 

bdd3fdcf.jpg

 

 

iii too...

 

a7ca056e.jpg

 

 

pani Hela - nic dodać, nic ująć

 

58e7f0ea.jpg

 

 

Generał Neel

 

f6904484.jpg

 

 

A ta praca była na życzenie mojej dziewczyny^^ całkiem ją lubię :D pracę oczywiście :D ! Dziewczynę kocham^^ !

 

04348875.jpg

 

!krytykować^^

Edytowane przez Dante88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tropiciel zdecydowanie najlepszy/a. I twarz generala ma w sobie bardzo fajna swobode :) A, no i ja jestem zdania ze jak tak edytujesz posty jak w czelendz kornerze, to lepiej dodac jednego nowego z informacja o tym, zeby watek wyplynal do gory, bo ja np. dopiero teraz skapowalem ze cos sie tam dzialo ;)

 

O, w miedzyczasie pojawila sie "kolejna" - tez bardzo fajna wg. mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, masz bardzo fajną swobodną kreskę choć troszkę nerwowo prowadzoną (choć dodaje dynamizmu) ale rozumiem, że robisz speedowe szkice, chłopiec w czarnej koszulce i babeczka z bronią rewelacyjne.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta "kolejna" to moja dziewczyna :D poprobowalem troche elektronicznych farb olejnych^^ mam nadzieje ze w najblizszym czasie wrzuce cos nowego^^ choc ostatnio zyskalem nowy szkicownik, staremu zabraklo kartek :P, to bede raczej treningowal w nim lecz widzialem ze prace tradycyjne zeskanowane tez sa mile widziane wiec pomysle takze nad tym^^ moze w najblizszym czasie uda mi sie dorwac do skanera^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie pobiłeś jakiś rekord świata w doublepostingu... :]

 

Co do prac - bardzo podoba mi się taka kreska. Miejscami trochę przesadzasz, ale generalnie bardzo żywe są te prace, sporo ekspresji...

Przedostatnia kreatura z ciężkimi łapkami jest rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze musze powtorzyc :P Ja CHODZE do szkoly artystycznej :D ! Mam dopiero 17 lat :P 18 bede mial dopiero w marcu przyszlego roku :D dlatego te moje prace takie... nijakie :D, wszystko przedemna^^

ja mysle...

 

co to doubleposting xD ? i ok, bede wsadzal kilka prac do jednego postu, zapamietam ;)

Nooo, biala plame tez juz zauwazylem, wybija sie za mocno, moze jeszcze do tego siade..

Chociaz watpie...

A co do mojego stylu, to uwazam ze jeszcze zadnego wyrazistego, swojskiego nie mam :P ale ciagle szukam, probuje nowych rzeczy, i napewno nie staram sie kopiowac, nienawidze tego...

Ogolem tablet mam od niedawna, wiec wiecej prac jest w moich szkicownikach i na zajeciach szkolnych ale staram sie oswoic z tym cudenkiem, im sybciej tym lepiej :D

 

Oprocz szkoly napewno mam to tez we krwi, kocham tworzyc ! Robie to odkad pamietam, juz w przedszkolu spedzalem przy kredkach i kartce wiecej czasu niz z kolegami, potem ognisko plastyczne w czasach podstawowki, gimnazjum i liceum artystyczne :P zaczyna sie 5 rok^^ jak widac stawiam wszystko na jedna karte..

 

A i icecold dzieki ze w jakis sposob wyrozniles moje prace, "styl"... motywujace ;)

Tobie SBT77 tez :D i moglbys rozwinac to... przesadzanie ;> ? Wiesz im wiecej wiem o swoich bledach tym szybciej je dopadne :P

Edytowane przez Dante88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widzę że poszedłeś tzw. jeszcze w gimnazjum do plastyka 5 letnie;p no no ładnie;p w jakim mieście?:P ja też mam 17 i chodzę do plastyka i nie żałuje;d

zobaczymy później heh;D

tylko ta matura z matmy..ah;p

a co do prac to akt kobiet bardzo fajny i tam jeszcze taka postać czarna rozmazana bardzo artystycznie;p

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dobre pracki, tak się składa, że też mam 17 lat. Mi się nie udało do plastyka dostać, bo za późno było już na składanie prac... Szkoda. Dante88 fajnie było by zobaczyć jakąś Twoją pracę, nad którą byś nieco dłużej posiedział, wiesz, coś poważniejszego i mógłbyś pokazać rozwój tej pracy. To taka mała sugestia z mojej strony. Kpax na Twojej teczce też byłem, bardzo ładnie Ci to mazianie wychodzi. Napiszcie jakich tabletów używacie i kiedy je nabyliście (to akurat z czystej ciekawości ;]), bo sam już tak zbieram i zbieram i uzbierać nie mogę, a przynajmniej zobaczę na czym inni rysują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Stary :D sam o tym wczesniej myslalem, chcialbym nad jakas pracka posiedziec dluzej ale mam zawszE! taki problem ze nie moge znalezc sobie tematu =.= musze pomyslec^^ i mzoe nastepna praca jaka bede robil to bede pamietal zeby pokazac proces :P a gdzie chciales zdawac ? Ja mam Pentagram Virtuoso, calkiem niezly moze dlatego ze to moj pierwszy i nie mam porowniania :P ale nie narzekam^^ pozatym talbet to dopiero polowa sukcesu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności