Skocz do zawartości

Scena 3d: opuszczone miasto


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość ant-3d

skoro opuszczone to skad ta swieza krew?? sterylnie jakos bardzo

 

pomarudzilbym o konstrukcji stop robota... takie kruche, slabe. Duzo by na nich sie nie nachodzil. Malo ciekawe materialy/shadery robota i budynkow.

 

Gratuluje skonczenia projektu, widac ze duzo pracy w to wladowales. Powodzenia z nastepnymi pracami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modeling, tekstury i światło bardzo OK, ale shadery troszkę leżą i nie widzę żadnej postprodukcji... jak dla mnie ****

Pozwoliłem sobie troszkę pobawić się Twoim renderem w PS:

abcqom.th.jpg

Jak coś, to pisz - usunę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modeling, tekstury i światło bardzo OK, ale shadery troszkę leżą i nie widzę żadnej postprodukcji... jak dla mnie ****

Pozwoliłem sobie troszkę pobawić się Twoim renderem w PS:

 

Dzieki wielkie za komentarz i postwork. Czuje rowniez ze sa braki, popracuje w ps i zobacze czy da sie cos podciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasti: umiejętność modelowania, teksturowania, oświetlania i renderowania to jedno. Umieć złożyć to w logiczną i spójną całość to drugie. Wielokrotnie wrzucałem propozycje postprodukcyjne czyichś prac i nikt nie miał nic przeciwko. Nie bądź adwokatem autora pracy, bo po pierwsze nie masz jego zgody a po drugie działasz mu tylko na szkodę.

5 gwiazdek? I to jest niby konstruktywny komentarz? pff...

 

simonhc faktycznie scena bardzo ciekawa, ale strasznie kuleją tutaj tekstury envirnomentu i brak jakiejkolwiek postprodukcji. A szkoda bo praca ma potencjał :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasti: umiejętność modelowania, teksturowania, oświetlania i renderowania to jedno. Umieć złożyć to w logiczną i spójną całość to drugie. Wielokrotnie wrzucałem propozycje postprodukcyjne czyichś prac i nikt nie miał nic przeciwko. Nie bądź adwokatem autora pracy, bo po pierwsze nie masz jego zgody a po drugie działasz mu tylko na szkodę.

5 gwiazdek? I to jest niby konstruktywny komentarz? pff...

 

simonhc faktycznie scena bardzo ciekawa, ale strasznie kuleją tutaj tekstury envirnomentu i brak jakiejkolwiek postprodukcji. A szkoda bo praca ma potencjał :)

 

Pozdrawiam

 

Dzieki, zbieram sily i zapal. wroce do tematu jak mi sie w pracy zluzuje. Dzieki wszystkim za konstruktywne komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo mnie obchodzi czy konstruktywny, dla mnie na 5........

 

a co do tego waszego adwokata to niestety nim nie jestem, ani niedzialam na szkode, wyrazam swoje zdanie na temat wpieprzania sie w czyjes prace i TYLE!!!......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plasti jak dla mnie walisz tekstami roku :P "ale czyjeś przeslanie pozostaw nienaruszone...". Co jak co ale każdy czasem potrzebuje pomocy bo nigdy nie będzie pracki idealnej, a że na tym forum sa dobrzy ludzie to często pokazuja jak prace można w prosty sposób poprawić :) No i oczywiście trzeba umies PSa zeby postpro wyszła ładnie i pasowała do pracy.

 

Co do samej pracki to nawet spoko ale materialy są słabe (co już mówili), no a reszta juz fajna i miła dla oka. Patry troche przesadziłeś z postpro no ale to juz kwestia gustu (i szum wyszedł) :P Odemnie ****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasti: od kilku lat zamieszczam poprawione prace w czyichś watkach i nikt nie miał oto pretensji. Co więcej kilku osobom to pomogło a później korespondowaliśmy poprzez PM nad kolejnymi poprawkami. Niestety tak to już jest, że czasami warto oddać komuś robioną w pocie czoła pracę tylko po to aby ktoś rzucił na to świeżym okiem i wydobył te syfy których autor pracy już nie dostrzega. A denerwowanie się, nic tutaj nie pomoże. Post patry'ego był milion razy bardziej konstruktywny niż twoja ocena 5. Wręcz wprowadzasz autora w błąd sugerując mu, że praca jest IDEALNA - a niestety nie jest.

 

Ale dość już offtopa. Praca wymaga sporo postprodukcji i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo mnie obchodzi czy konstruktywny [...]

Napisz szczerze - czy pomyślałeś o tym, że pewną część forum mało obchodzi to, co Ciebie mało obchodzi?

 

Co do mojego PS'ucia - zgadzam się, że przesadziłem "trochę" i "zaszumiłem", ale taki mój gust ;) Ot, tylko taka sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności