Skocz do zawartości

Adobe photoshop z Allegro


Loki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytanie mam :

 

czym różni się :

 

Adobe Photoshop CS4 za 2799zł

 

od

 

Adive Photoshop CS4 za 3763zł

 

1) Skąd tak duża różnica w cenie? Czy ta 1 wersja jest w pełni funkcjonalna / komercyjna - bez ogranczeń itp? Bo cena o 1000zł niższa a niby to samo oprogramowanie.

 

2) Jak przedstawia się sprawa legalności takiego oprogramowania ?

 

Np kupując 3d studio 2009 nie dostałem żadnego "certyfikatu" legalności, a jedynie fakturę potwierdzającą zakup u legalnego polskiego resellera - czy w razie kontroli to wystarczy, produkt zarejestrowany na mnie przez stronę autodesku oczywiście?

 

 

3) jak wygląda sprawa legalnośći użytkowania np Corela sprzedawanego razem z jakąś nie działającą myszką czy czymś takim? (tzn jako wersja OEM) w firmie.

 

 

Pozdrawiam i dzieki z góry za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1. Wersje mam dwie:

- ten pierwszy to wersja basic, a drugi to extended

- albo pierwszy sprzedaje poniżej ceny producenta (mało prawdopodobne), albo drugi ładnie drze z klienta.

2. masz pudełko, masz fakture, masz zarejestrowane na numer z pudełka - jesteś legalny (choć jeszcze sprawdziłbym dokładnie wiarygodność ubu sklepów, tak wogóle to brałbym tylko u autoryzowanych reselerów). Poza tym z tego co się orientuje to sprawy o odszkodowania za nielegalne wykorzystanie są wszczynane na wniosek poszkodowanego - a przecież adobe czy ad nie rozpoczną przeciw tobie postępowania jak cię mają w bazie klientów, nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza aukcja to PS w wersji ENG, druga to wersja PL, pierwsza mogla w zwiazku z tym przyjechac z USA i stad roznica w cenie (trzeba by dopytac sprzedawce), jesli tak jest to problem z pierwsza wersja jest taki ze licencja Adobe chyba nie zezwala na uzytkowanie wersji kupionych w USA poza tym krajem, przynajmniej tak kiedys bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to żeby odgrzebać wątek - pytanie kolejne - słyszałem że kilka sklepów zagranicznych oferuje sprzedaż Visty z możliwością upgrade do Windows 7 kiedy tylko znajdzie się w sprzedaży. Czy ktoś wie coś o takich praktykach w polsce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności