Skocz do zawartości

ChC.14: Kosmiczne cmentarzysko by Lili


lili

Rekomendowane odpowiedzi

to jest w sumie moj 1szy art w klimacie sci-fi i chyba ostatni .. mialo byc mrocznie ,a jakos po drodze wyszlo... zupelnie inaczej XD bo zdecydowalam sie na te kolorki ^^ moze wrzuce jeszcze jednego speeda w innej kolorystyce

 

na dole kosmiczne cmentarzysko, na gorze poranek i wciaz toczaca sie bitwa, kolejny spadajacy spejscraft rozbijajacy sie o wczesniej lezace tam szczatki. weszacy w poszukiwaniu pozywienai szczur. yeah.

 

16bndpf.jpg

2hnz57o.jpg

103djdh.jpg

 

full : http://i43.tinypic.com/2web0bk.jpg

Edytowane przez lili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szczur bardzo ladny, chociaz trzeba go poszukać trochę :) Wogóle świetna praca. Doskonały klimat. Fajnie abstrakcyjne podejście do tematu. Nie przepadam co prawda za skośnym horyzontem ale u Ciebie się jakoś broni w tym ujęciu.

Szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieki XD jeszcze maly eksperyment nie wiem czy udany (?) w kazdym razie.. more chaos!! generalnie chodzilo mi o to ze to jest pole bitwy tzn cmentarzysko na ktore spada kolejny statek, przy okazji rozbijajac sie o lezace juz wczesniej elementy... nie chce z tej abstrakcji rezygnowac wiec pomyslalam ze taki opis sie przyda xD 29mm078.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nietypowa tematyka jak na dziewczyne :) wrazeniowo fajnie, niestety troche zbyt chaotyczne (w takich wybuchach i zniszczeniach musi byc element logiki) i ten stateczek spadajacy wyglada jak by byl rozkwaszona mucha na obrazku ;) kolorki bardzo fajne - pod Churcha podchodzace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehe, kolory rzeczywiście przypominają te u Churcha. Właśnie mi się z całej pracy najbardziej podobają kolory, ten spadający statek na środku mi bardziej przypomina jakiś ogromny konstrukt, nie wiem moloch-elektrownie czy jakiś generator energii. Tak moje pierwsze skojarzenia wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności