Skocz do zawartości

Archmodels vol. 64


trosiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1 zl to za duzo 50 gr co najwyzej ale to od nastepnej kolekcji jaka zrobi "RA" jak taki wymiatacz to ja z checia od niego kupie kolekcje po nizszej cenie jestem w stanie dac 50 gr od modelu:)"RA" ty sie chlopie lepiej wez do roboty bo ja juz czekam na twoja kolekcje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna pupa,a czego tu być godnym?

Ilu jest użytkownikow (może napiszę "userow",trafi do większej ilości ludzi) względem ilości prac. Spójrzmy prawdzie w oczy,jest tylko garstka ludzi,którzy pokazują tutaj naprawdę śliczne rzeczy,wypracowane,z warsztatem. A ilu jest takich,których ilość "postów" rośnie z dnia na dzień ? I są to jedynie puste teksty. JOKER napisał pięknie i chwała mu za to "ty sie chlopie lepiej wez do roboty bo ja juz czekam na twoja kolekcje"

- basta grande y adelante mis amigos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja się swoich modeli narobiłem, płodny artysto.

Nie widzi mi się robienie "kolekcji" dla kogoś za symboliczne playstation, żeby ten ktoś zarabiał na takie samo playstation po sprzedaży kilku takich dvd. Nie widzę w tym nic zachęcającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie gadka bez snesu RA odpusc szkoda nerwow jakie warszta ty masz to kazdy wie pare probek modeli rozdales wiec 5* ;]

a co do kolekcj to poprstu czapki z glow, i z podlogi zeby zbieram kolekcja wyyj..... pelny szacunek :] dla E..

ehh te dzbanuszki ite ostanie cary uuuuu cudeczka;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja się swoich modeli narobiłem, płodny artysto.

Nie widzi mi się robienie "kolekcji" dla kogoś za symboliczne playstation, żeby ten ktoś zarabiał na takie samo playstation po sprzedaży kilku takich dvd. Nie widzę w tym nic zachęcającego.

 

nie przesadzajmy ze tylko za symboliczne playstation jeszcze 2 gry moglem sobie do niego dokupic :P a tak wogole to malo kto pisze ze cena jest okej zawsze mowia ze za wysoka wiec moglem to zle odebrac choc niepowiem ze druga wersje tego zdania nie rozpatrywalem ale po wczesniejszych wpisach drogich uzytkownikow pomyslalem ze to niemoze byc prawda "luke i`m your father ....nooooo":)on tez nie wierzyl:P tak ze pozdrawiam :)i polecam sie na przyszlosc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności