Skocz do zawartości

laboratorium


tob01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu pracuje sobie nad różnymi obiektami i je skompletowałem własnie i chce przedstawić. Szkoda, że na bitwę się spóźniłem bo by może pasowało.

Jest to tajne laboratorium, które pracuje nad głową, która wydobywać będzie idealne dźwięki. Musi być ona napędzana specjalną mieszanką, której głowym składnikiem jest... (o tym może później) :)

 

Wiem wiem, bez składu i ładu ale co tam :P jak sie bawić to się bawić. Przynajmniej pouczę sie teksturowania.

Wszystkie modele i tekstury moje.

filtratorkopia.jpg

Edytowane przez tob01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

głowa jeszcze ma za jednolitą texturkę, ale za to jest na wysokości zadania.

Ciekawy jestem co dalej będzie.

Nie wiem czemu ale nie podoba mi się ten wypełniony na maxa słoik. Jakoś strasznie dziwnie to wygląda i nie moge sprecyzować co mi w nim nie odpowiada, to czy jest wypełniony tak, czy kolor? nie wiem ogólnie jakoś nie działa to.

 

Pozdrawiam i zapraszam na IRC'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szysia565

Fajnie. Naprawdę fajnie :D Mógłbyś trochę się światełkiem pobawić... Jak na ten klimat, mogło by być trochę ciemniej. Np weź, wyłącz jedną z tych podłużnych żarówek, żeby wyglądało że się zepsuła ;p I ta ściana po prawej stronie kadru tak jakby nie w temacie. Porównaj sobie z tą przy której stoi maszyneria. Rozumiem że to może z czego innego jest zrobione, ale dlaczego jedna uległa zniszczeniu, a druga nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szysia565 nie widzisz że to jest dopiero obiekt bez textur ? :) przeciez to wip i na takie rzeczy trzeba samemu zwracac uwagę autor dopero na pewno stworzy texturke... a wracając bardzo fajny pomysł i jakość renderów też spoko tylko własnie za jasno ktos miał dobry pomysł ze zgaszeniem jażeniówki albo danie jej takiego koloru jakby dopiero się zapalała gdy coś ze starterem jest nie tak wiesz taki zółtawy czy cóś albo calkiem wlasnie ja zgasic... pozdrawiam i pwodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... mnie się scenka podoba:) może troszeczkę za bardzo ten szklany "pojemnik" się błyszczy, i może jakby był prawie pełny a nie pełny?

 

Ja jestem początkujący więc wiesz nie musisz brać tego co napisałem do siebie:)

 

PS. mam pytanko jak zrobić takie światło, tak żeby ta żarówka faktycznie świeciła. Bo jak dam jakieś światło do wymodelowanej żarówki/klosza to nic to nie daje, a tutaj u Ciebie bardzo fajny efekt to daje:)

 

byłbym wdzięczny za pomoc:)

 

i czekam na kolejne rendery:)

Edytowane przez deadmaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności