Jump to content
Sign in to follow this  
Laser

ANIOŁ:przed walką

Recommended Posts

Hell ou

Witam, dawno nic nierobiłem ale fajny termat bitwy i może wreszcie coś skończe :)

Na przeciw siebie, na jakimś niby ringu piekielno boskim stać będą lucyfer i herubinek. Obaj przygotowani do walki jednak herubinek będzie miał zdecydowanie większe szanse, czemu?? Zobaczycie :-)

Narazie zacząłem robić lucyfera.

Czy twarz taka pozostanie? nie wiem czy to z założenia ale jest klockowata i rogi wychodzą z łuków brwiowych (?)

natomiast kaptur ma duże szanse...

powodzenia

To ze z luków briowych to tak sobie wymyśliłem. Natomiast musze ją uplastycznić z całą pewnością :) Textury tymczasowe oczywiście. Robił bym szybsze postępy jakby ktoś wiedział jak z gmaxa obiekty przenośić do maxa :)

Nom dużo do poprawki - na popczątek proponowałbym ci zajac sie obiektem a dopiero bawić sie teksturką...

pozdr

giorgione

Tekstura taka tymczasowa zeby kolorek był. Zieniam koncept mocno. Za bardzo ludzki tu był lucek, będzie inny. w Zbroi będzie archanioł . rezygnuje z malucha bo już dwóch ich jest na forum :)

no chyba troche za wczesnie na challeng :) w dodatku o takim temacie :) choc duzo mozna sie nauczyc :) zycze powodzenia

Dobra, wziołęm sobie uwagi do serca i walcze z głową lucka. Powolutku coraz lepiej wygląda.

Predator: Dla mnie zawsze będzie sza wcześnie bo jestem totalny amator i robie to tylko dla przyjemności :)

Laser--> ja tesh jestem dopiero amatro :) wiec sie nie przejmuj walcz walcz walcz az uzyskac to co sie sie podoba i zadowoli innych :)

Laser nowa twarzyczka to ogromny krok do przodu !! Zaczyna powoli przypominac diabelska mordke :D Uwazaj w mijscu spotkanian sie lukow brwiowych i nosa bo siateczka jest tam trche pomieta. Czekam na kolejne apdejty !!

Pozdrawiam

dzięki :) Jeden chociaż docenił :) pewnie po świętach updaty, no może dziś wieczorem coś będzie jeszcze. I tak padne przy mapowani chyba :(

Czy da się zamapoważ coś a potem dołączyć do reszty obiektu tak żeby niestraciło swojej mapy i ustawień ?

hmm dziwnie wyglada, ale kaszankja miejscami na siatce :/... moze najpierw wymodeluj wsyzstko, a potem zabieraj sie za teksturowanie, bo takie probne tekstury obrzydzaja :P

e tam mi sie bardziej poprzednia podobala ta jest krzywa i wogole a o jego urodzie juz nie wspomne .... keep working

No dobra, mimo że wam się niepodoba to sie jeszcze niepoddałem :)

Człowiek się uczy cały czas

Na proporcje narazie nie patrzcie

korpus wyglada o wiele lepiej od poprzedniego glowa wydaje sie tez lepsza wrzuc siatke chetnie obejrzymy

robisz postepy

Zgadzam sie z MeG ogolnie jest duzo lepiej ! choc nie brakuje jeszcze bledow:

zmien uklad ust bo narazie to ma mine jakby usiadl na jeżu :P

jest kilka miejs w korpusie gdzie siatka jest jakas dziwna (w miejscu laczena reki z korpusem, w okolicy mostka, nad biodrem - no chyba ze to dziura po wloczni ;) ) pracuj a bedzie naprawde dobrze !

w sumie bitwa jest po to zeby sie uczyc :) nie zrazaj i pracuj dalej

@ archangel lol na jezu sobie usiadl hihi biedny jez

Ale zaczałem robić też anioła który będzie naprzeciw diabła stał.

Ogólnie to jednak proponuję skończyć jedno :) A potem brać się za drugie ..

Usystematyzowana praca to klucz do sukcesu.

No wiem ale oteksturować będzie łatiej anioła i na nim chcę to przećwiczyć. Dlatego się zabrałem za niego

, kurcze, teraz dopiero widze ez chinczyk mi wyszedł z oczu ::)

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy