Skocz do zawartości

Prośba o opinie i porady


zdunek89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pomyślałem że spytanie się o to na forum graficznym to najlepszy pomysł

Posiadam hosting fotek http://ifotos.pl i ogólnie chcę go rozbudowywać oraz poprawiać.

 

Z założenia ma być to prosta rzecz, ale myślę że na pewno można go udoskonalić, ciągle trzymając się w prostocie.

Hosting ma takie rzeczy jak tworzenie miniaturek, hashowanie nazw plików, przyjazne linki. Podstawowe rzeczy

 

Czy macie jakieś pomysły jak udoskonalić, zrobić by hosting był bardziej przyjazny i wygodny.

 

Z góry dzięki za wszystkie opinie i porady.

 

PS: Także zapraszam do wrzucania swoich prac na ifotos.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja sugerowałbym zostawienie oryginalnej nazwy pliku jako podstawy nowej nazwy (i dołożenie jakiegoś losowego ciągu znaków). Wklejając czasem na forum kilka obrazków łatwiej się w nich zorientować po nazwach. Z rzeczy funkcjonalnych tylko tyle mi na razie do głowy przychodzi, natomiast drażnią mnie trochę ziomalskie hasełka typu "Plik został pomyślnie wrzucony" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że tworzenie kont i powiązanie zuploadowanych plików z kontem to dobry pomysł (coś jak konta kolekcjonerskie na rapidshare). Wtedy szybko można wrócić do wcześniej wrzuconych ( :P ) zdjęć, żeby pokazać je komuś innemu oraz wygodnie usunąć coś, czego nie chcemy dalej pokazywać (np. w imageshacku trzeba kopiować i zapisywać sobie kody usuwające, co jest średnio wygodne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sugerowałbym zostawienie oryginalnej nazwy pliku jako podstawy nowej nazwy (i dołożenie jakiegoś losowego ciągu znaków). Wklejając czasem na forum kilka obrazków łatwiej się w nich zorientować po nazwach. Z rzeczy funkcjonalnych tylko tyle mi na razie do głowy przychodzi, natomiast drażnią mnie trochę ziomalskie hasełka typu "Plik został pomyślnie wrzucony" ;)

Dobra rada, myślę że niedługo wprowadzę kilka liter ze starej nazwy.

Zmieniłem to plik został pomyślnie wrzucony na został pomyślnie dodany, jeśli jakieś jeszcze takie teksty to pisz.

Ja myślę, że tworzenie kont i powiązanie zuploadowanych plików z kontem to dobry pomysł (coś jak konta kolekcjonerskie na rapidshare). Wtedy szybko można wrócić do wcześniej wrzuconych ( :P ) zdjęć, żeby pokazać je komuś innemu oraz wygodnie usunąć coś, czego nie chcemy dalej pokazywać (np. w imageshacku trzeba kopiować i zapisywać sobie kody usuwające, co jest średnio wygodne)

Już nad tym myślałem, jest to rzecz trochę bardziej skomplikowana ale myślę ze niedługo ją wprowadzę

 

Dzięki za rady, zapraszam innych użytkowników forum do wypowiedzenia się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodawanie kilku plików na raz też byłoby dobrą opcją :)

 

i jak jest już lista koddów po zuploadowaniu to fajnie by było gdyby po pojedynczym klieknięciu zaznaczał się cały kod tak jak np w picoodle.com

 

i jak już bedą konta to dobrze by było żeby nie wylogowywało się automatycznie po jakimś określonym czasie

 

na razie tyle :)

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności