Skocz do zawartości

ChC.15 Film klasy B by PanRebonka


panRebonka

Rekomendowane odpowiedzi

Film to horror klasy ę pod tytułem "Piekarnia".

W piekielnej piekarni inferalny piekarz piecze chlebki z ludzkich mózgów.

attachment.php?attachmentid=64571&stc=1&d=1247158102Na stole mózgi zmieszane z mąką, inferalny piekarz to ten maszkaron, w tyle za piekarzem słoje z mózgami i worki z mąką. Oświetlone trupiobladym światłem gołej żarówki. Nie wiem co z tego wyjdzie, zobaczymy. Na pewno coś głupiego.

Edytowane przez panRebonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2 godziny później. Trochę wydziwnilem, może jeszcze bardziej wydziwnię. Nie wiem jeszcze co. Może papuga na ramieniu piekarza?

Na razie najwięcej z nim walki, malowanie - poziomy, saturacja, malowanie - filtr koloru - płaszczenie i tak w kółko. Chcę, żeby to wyglądało jak skóra w miarę możliwości i moich umiejętności. Zdjąłem dużo kontrastu, ale na dobra mu to wyszło chyba. Być może jeszcze miejsca najbardziej zacienione, w zagięciach, stawach itp będę musiał przyciemnić. Teraz jednak pora spać...

attachment.php?attachmentid=64578&stc=1&d=1247178251

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rotcore:

Tematem jest plakat, tylko na razie jeszcze nie mam żadnego pomysłu na jakiekolwiek typo. Zobaczę jeszcze co mi z tego wyjdzie, jak potem przykadruję i przemielę całość. Mam nadzieję, że dam radę skończyc, nie wiem czy mi praca pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny update - zmienione cienie na postaci, trochę światła, półek z tyły i flak. Kurde nie wiem, z nasyceniem kolorów mam zawsze problemy, jakoś to blado wychodzi. Inferalny piekarz ma byc w sumie blady...

Dodałem glowa ale nie wiem czy go zostawić (na pewno wymaga pracy jeszcze).

attachment.php?attachmentid=64588&stc=1&d=1247253833

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może typo jakoś na blacie wkomponuj, że niby nożem czy palcem wyryte... straszne jest to świecące coś w górnym lewym rogu i wg mnie niepotrzebnie te krwiste kleksy u góry... będziesz dawał jeszcze jakieś info? reżyser, aktorzy główni itd... kurdcze no jak dla mnie aż się prosi żeby tytuł wklepać na blacie :P...

 

Ogólnie to wyjechałem z takim zapytaniem bo spodziewałem się troszkę innego plakatu, myślałem, że troszkę mniej digitalowo będzie jechane a więcej z pomyślunkiem i jakimś graficznym rozwiązaniem (no ale może nie do takiego tematu chocicaż w sumie niektórzy by dali radę) pozdr :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rotcore:

Typo na blacie wyryte to świetny pomysł, dzięki. Tak właśnie zrobię. Info, aktorzy itp też jak najbardziej. Krwiste plany u góry są do niczego rzeczywiście, bez pomysłu i na szybko tak. Glowa od cieknącej żarówki zmniejszyłem już. Co do tego, że mało plakatowy plakat, to fakt, ale nie wiem co jeszcze z niego wyniknie. Przy szkicu pomysł raczej mało sprecyzowany był, a mam ochotę po prostu trochę się pobawić.

 

edit: zmieniłem trochę koncepcję. Typografia to jeszcze nie to, ale chyba w lepszym kierunku. Dobrze byłoby wycacać bardziej piekarza, ale nie chce mi się i nie mam do tego cierpliwości. Stół chyba zostawię tak puszczony, bo imo wygląda całkiem okej.

attachment.php?attachmentid=64599&stc=1&d=1247331493

Edytowane przez panRebonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały up - wszystko pofiltrowane, potem popłaszczone i pogryzdane 1-pikseolwym pędzlem na multiplaju. Żeby bardziej plakatowo było. I fak-wszystkie obrazki zmniejszyłem do 900 px szerokości i tak pozapisywalem, wiec nie mam wersji hi-res. Nie wiem czy mogę dalej więc brać udział w czalendżu...

attachment.php?attachmentid=64659&stc=1&d=1247590457

Mam wrażenie że mój monitor jest źle skalibrowany or something. Oglądałem tę prackę (wersje z poprzedniego postu) na innym monitorze i wyprana. U mnie krew na stole to mocno nasycona czerwień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności