Skocz do zawartości

Festiwal animacji w Krakowie


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Już 14 lipca rozpocznie się pierwszy w Polsce, trwający cztery dni, plenerowy przegląd najlepszych światowych i polskich animacji: Krakow Summer Animation Days. W czasie 4 dni imprezy zaprezentowane zostaną najlepsze światowe animacje (z lat 2004 - 2008) wyróżnione na największych Festiwalach animacji Świata i Polski. Zatem - zapraszamy w plener:)C0BGsN_AzFg

 

Więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość EllEss

Witam,

 

Dodatkowa atrakcja jest to ze trwaja nie rzadko w srodku tygodnia. Szkoda, weekendy stwarzaja wieksze mozliwosci jesli idzie o mozliwosc pojawienia sie na takim event'cie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś było fajnie, bardzo, nawet dobry obraz i dźwięk jak na plener. nawet żaden pijany anglik nie wskoczył przed wyświetlacz(21.30-00.30 ;)).jakby ktoś chciał to mogę podrzucić skana ulotki bo pewnie wszystykie animy mozna obejzec online

 

pozdro

 

ps EllEss jak to możliwe ze masz 0 postów :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pochwał na górze! Pokaz dał radę, pomimo "warunków polowych". ;) Czasami ludzie wskakiwali przed projektor (nie wiem czy anglicy ;P ), ale szybko się zmywali. ;)

 

Co do samych animacji: dużo świetnych historii w niesamowitej oprawie. Niestety musiałem się zmyć z pokazu wcześniej (o 23:00) - chciałem się wyspać by jakoś funkcjonować w pracy. ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Nie dotrwałem do polskich perełek, ale zagraniczne też nie wszystkie powalały. Szkoda, że była czasowa obsuwa, bo bardzo chciałem przyjrzeć się animacjom z warsztatu Kuci. Overtime, Ego, Oktapodi na pewno zainteresują ludzi z forum :) Wygooglać można wszystkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był. W zasadzie nie padało (trochę kropiło).

 

Dzisiaj, moim zdaniem, było gorzej. Pojawiły się jakieś animacje typowo dla dzieci (styl Disnejowy). To nie dla mnie. Zmyłem się ok. 23:30.

 

Najlepsza były (subiektywnie):

- australijska animacja, tytuł to chyba "Chainsow"

- "Le maison en petits cubes" - klimatyczna, miażdżąca pod względem wykonania animacja z Japonii.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Wczorajszy dzień na początku trochę mnie zawiódł. Dobrze, że później poziom poszedł trochę w górę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EllEss
Ps. EllEss jak to możliwe ze masz 0 postów? :D

Jestem hardkorem.

 

Mozna gdzies znalezc spis wszystkich tych animacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności