Skocz do zawartości

Finished 2d: Gody


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zasięgnąc Waszych opini dotyczących mojej najnowszej pracy. Jest to obrazek ktory obecnie uważam za swój najlepszy, dlatego zależy mi na tym, aby usłyszec ewentualne sugestie poprawy, oraz szczerą ocenę jakości. Tym razem postanowiłem użyc wszystkich dostępnych środków, aby namalowac coś najlepiej jak potrafię. Nie wzdragałem się przed używaniem refek, poleciało parę tekstur, kilka zrobionych pędzli, no i przede wszystkim postanowiłem się nie ograniczac czasowo, w wyniku czego siedziałem nad tym coś około 50 godzin. Także jest to chyba szczyt moich dzisiejszych możliwości. Weźcie to pod uwagę przy ocenach, jak również to, że aspiruję na zawodowego ilustratora. Z góry dzięki za komentarze.

 

"Gody"

 

oryginał jest w rozdziałce 1800x2581

 

[ATTACH]64899[/ATTACH]

 

detal:

 

[ATTACH]64898[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co sie temu lezacemu z reka stalo. Tlo jak dla mnie troch nie pasuje. Kobieta ma jakas krzywa noge i w ogole patrzy gdzies obok. Nie rozumiem co chciales przedstawic w swojej pracy. Ciekawie wyszedl ten czlowiek ktory zadaje cios.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auuaaa! Faktycznie ręka nieźle złamana pewnie... ogólnie co mógłbym doradzić to bardziej zróżnicować plany... tak mi się wydaje, żeby mniej szczegółowo i nasyceniowo potraktować rzeźbę i budynek po lewej, ciekawie wyszło... mam dziwne wrażenie patrząc na kobietę, mianowicie część jej ciała która stoi niby w cieniu zdaje się być oświetlona zimnym światłem (ale skąd)... postać leżąca ma też dziwne proporcje dłoni wyciągnietej ku górze (pierwsze skojarzenie: on ma błony?) lewa noga atakującego wydaje się bardziej wybijać do przodu niż ręka na której się opiera, to trochę spłaszcza... fajnie wykonałeś prackę, taka scena nie jest łatwa zwłaszcza, że starałeś się ją wypieścić, wg mnie kadr trochę za ciasny ale jak kto woli, myślę, że po tych poprzednich pokazanych pracach to ta faktycznie jest pro, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trochę za statyczna kompozycja - statua w tle oraz dziewczyna po lewej tworzą dwa piony, ogólnie większość kierunków rysuje się równolegle do krawędzi. Można by to jakoś zakłócić, może kadr pod kątem albo coś takiego? I jeszcze trochę za czysto jest - w tle ruiny, ale postacie są jakby spod prysznica wyszli ;)

 

Tak czy inaczej - fajna ilustracja, gratuluję cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeej hej ;)

 

bardzo fajna ilustracja, naturalna i prawdziwa, jeśli chodzi o anatomie postaci i w ogóle scenę.

dziwi mnie jednak fakt że na miniaturkę dałeś taki nieciekawy element, który nie zachęca do zajrzenia do teczki. następnym razem wgraj na miniaturke najbardziej reprezentatywny fragment :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności