Skocz do zawartości

interior - łazienka


Lorilay

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

z dalszych zabaw światłem wyszło mi coś takiego

http://i19.photobucket.com/albums/b199/lorilay/lazienka30812.jpg

 

natomiast martwi mnie efekt mory na płytkach i problemy z samplingiem (??) fug - tworzące się linie przerywane zamiast ciągłych... próbowałam podbijać ustawienia, ale trochę po omacku i akurat na to nic mi nie pomogło...

any ideas? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadzam sie z przedmowca, oswietlenie nie baudzo. Primo, swiatlo padajace pod takim katem przy tej barwie to tylko koniec grudnia. Po drugie primo tak gleboka lazienka, nie ma bata, w dziennym oswietleniu bedzie po prostu ciemna, wiec moim skromnym zdaniem bez wlaczonego zrodla swiatla w srodku bedzie niejaka. Szczegolnie z tym stosunkowo matowymi materialami. Jesli to nie komera tylko tworczosc wlasna i koniecznie chcesz miec dzienne, to sprobuj jakis otwor w suficie nad klozetem i kabina. Ale zaden ze mnie spec, sa tu znacznie lepsi od tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx za konstruktywne komentarze :)

W sumie to własnie tak myślałam, że sztuczne oświetlenie nawet przy stosunkowo dużym oknie będzie nieuniknione...

Świetlik raczej nie wchodzi w grę...

Co do materiałów jeszcze kombinuję, przekonana na sto procent do nich nie jestem.

Bardzo możliwe, że się wszystko jeszcze mocno zmieni ;) Na razie się biję ze wszelkiego rodzaju szmatami typu ręcznik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności