Skocz do zawartości

Pare pytań


Gość Mariuszek911

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariuszek911

Witam wszystkich użytkowników :)

 

Od pewnego czasu obserwuje to forum, biorę przykład z zamieszczonych tu informacji no i głównie zazdroszczę talentu wam wszystkim :)

 

Chciałem się dowiedzieć od czego zaczynaliście??

Z jakim programem stawialiście pierwsze kroki w grafice 3D ??

Jak długo dążyliście do takiej perfekcji??

 

Grafika bawię się już od półtorej roku jednak tylko na photoshopie. Teraz chce zacząć zajmować się grafiką 3D no i wiąże to z moją przyszłością ;)

 

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość Mariuszek911

No to dość długo już w tym siedzicie :) Od dawna mnie już interesuje Grafika komputerowa lecz niestety nie miałem możliwości pójścia do szkoły pod tym kierunkiem ;( więc jestem samoukiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariuszek911

A jeżeli chodzi o prace, to kończyliście jakieś studia czy coś ?? czy poprostu to co nauczyliście sie sami to z tym skladaliscie papiery ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studia...grafiki? Nie. Dlaczego? Bo takich nie ma tak na serio.

Chyba każdy prawie jest samoukiem. Parę osób znajdzie się po ASP gdzie nabyli odrobinę wyczucia artystycznego i takie tam. Może znajdzie się też garstka po jakichś kursach z zagramanicy. Głównie jednak uczymy się sami. Dlaczego? Bo jesteśmy tacy fajni i kochamy to co robimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem dopiero w liceum to jeszcze to przede mną :) ale chciałbym pójść na jakieś studia. ale oczywiście im więcej umiesz tym ładniejsze CV :P

 

edit: a jak pojde na studia to pewnie progrmistyczne albo jakies inne niz grafika bo tak nie ucza tak duzo ponad to co wiem ;P (a tak mi sie przynajmniej wydaje patrzac na znajomego ktory jest w polowie studiow graf i tam go cza gorzej niz biblia 3ds max 8 ktora kosztuje 150 zl a studia krocie :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem dopiero w liceum to jeszcze to przede mną :) ale chciałbym pójść na jakieś studia. ale oczywiście im więcej umiesz tym ładniejsze CV :P

 

edit: a jak pojde na studia to pewnie progrmistyczne albo jakies inne niz grafika bo tak nie ucza tak duzo ponad to co wiem ;P (a tak mi sie przynajmniej wydaje patrzac na znajomego ktory jest w polowie studiow graf i tam go cza gorzej niz biblia 3ds max 8 ktora kosztuje 150 zl a studia krocie :P )

 

 

bez jaj... byłem przekonany że Ty już po jakiś studiach jesteś :D

 

Chciałem się dowiedzieć od czego zaczynaliście??

Z jakim programem stawialiście pierwsze kroki w grafice 3D ??

jeśli Cię to naprawde interesuje to ja zaczynałem od tego :)

http://img198.imageshack.us/img198/7228/109wmb.jpg

okolo 2004 roku

i wciąż jestem z tego dumny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha Valery a skad to przypuszczenie? :)

 

edit haha :D jak robilem to konto (bo domyslam sie ze o YT chodzi) :D to sobie przypomnialem ze niektore filmy wymagaja potwierdzenia daty urodzenia :P i dalem losowa date urodzenia jaka mi do glowy przyszla :D

 

btw ja i konkretne posty :o dzieki, milo slyszec :D

Edytowane przez kamil.ochel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha Valery a skad to przypuszczenie? :)

 

edit haha :D jak robilem to konto [...]dalem losowa date urodzenia jaka mi do glowy przyszla :D

 

czyli jesteś jeszcze w liceum..? czyli gdzieś max. 18lat masz...? i od 10 lat ("A dąże już od 10 lat") interesujesz się grafiką - Photoshop i AE..? czyli od wieku max. 8 lat.. o ile nie mniej..?

 

Kamilu, albo jesteś Kłamczuszkiem, albo bezpowrotnie straciłeś dzieciństwo. :D

_____

 

Autorowi, radzę rzucać się na głęboką wodę, sam straciłem kilka lat na naukę softu który wyszedł z użycia. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly. Jak mialem 6 lat to dostalem komp z prockiem 100MHz i od tego a dokladniej od Painta sie zaczelo. Jakos tak sie dzialo ze moje rysunki byly ladniejsze niz wszystkich, potem rok lata pozniej kumpel mojego wujka (fotograf, który teraz organizuje ta duza wystawe w Kraku co rok co teraz wam nie powiem jak sie nazywa bo nie pamietam) przyszedl ze swoim kompem ktorego moglem uzywac (a przyszedl z nim bo z moim wujkiem, wtedy w liceum mieli zajawke na robienie muzyki, i tak ten komp stal u mnie ponad rok). Jak kiedys zobaczylem ze sie bawi zdjeciami to go niesmialo zapytalem czy da sie wyciac kogos ze zdjecia i wsadzic na inne. No i tak sie zaczelo. Kilka miesiecy pozniej mialem juz nowego kompa a na nim Photoshopa 3.

 

I tyle mam go do dzisiaj :)

 

a 10 lat to jest +/- kilka miesiecy, bo trudno mi okreslic :)

 

jak go kiedys spotkam to mu kupie pudlo czekoladek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności