Skocz do zawartości

Pojazd 3D : Ferrari Modena


MC-Maxim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jako nastepna rzecz to zrob modene....., a z reszta co ci bede pisal i tak sie nie sugerujesz komentarzami na forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie powracam (sesja już prawie za mną), z nadzieją ze wkoncu uda mi sie doprowadzic ten model do końca. Zrobilem wlasnie reflektory które sprawiły mi najwiekszy problem. Nie sa za ładne ale niestety ładniejszych zrobic nie potrafie :( Jezeli ktoś ma moze siatke tych reflektorów wykonanych w 3D to był bym bardzo wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renderuje w Brazilu. Zaraz moze wrzuce rendera z inna mapka HDRI. Ehh .. i zawsze jest tak samo. Zrobie rendera, spodoba mi sie, ale czym dłuzej naniego patrze wydaje mi sie ze jest do du** :| Czesc osob mowi ze fajnie wyglad, czesc ze trzeba to zmienic :) Nic .. mam nadzieje ze wkoncu uda mi sie zrobic jakies fajne odbicia, bo z tych mapek HDRI ktore przetestowalem, jak narazie ta byla najlepsza. Fakt ze ja moze poprostu nie potrafie tego dobrze ustawic :)

 

[Wyedytowany dnia 27-6-2004 > MC-Maxim]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Heheh, chyba za łądna pogoda i nikomu nie chce się komentować...

Co do modelu - możesz go zrobić lepiej, np. na powyższym renderze postaraj się zaokrąglić karoserię w mscu styku z szybą (prawy dolny róg). Co do lakieru - nawet, nawet... spróbuj go jeszcze dopieścić, ale myślę, że jak taki zostanie to nie okryjesz się hańbą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności