Skocz do zawartości

Pojazd 3D : Ferrari Modena


MC-Maxim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Praca ma sie ku końcowi ( naszczęście) :) W finale auto pozostawie w tym otoczeniu. Do wykonania pozostało mi jeszcze kilka drobnych elementów jak wycieraczki, zaciski na hamulcach, migacze itp. Oczywiscie ten model nie jest wiernym odwzorowaniem Ferrari i są pewnie róznice. Bardzo chce zakonczyc juz ten projekt i zabrac sie za cos nowego :) Pozdrawiam !

 

71.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad felgami jeszcze popracuje (tarcze maja ten sam materiał). Wyzej juz pisalem ze jeszcze musze dorobic niektore elementy i dlatego nie ma jeszcze kierownicy :) Lusterka tez moze troche poprawie a asfalt raczej zostanie. Przy okazji wrzucam rendering z tyłu ... Pozdrawiam !

 

70.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce byc nie mily, ale zabierz sie za nowy samochod, ten ci niebardzo wyszedl, nie chodzi mi o modeling bo akurat tu idzie ci bardzo dobrze, i pokazanie modelu tez jest na poziomie, chodzi mi o to ze ten samochod nie przypomina modeny. Jezeli jednak chcesz dalej ciagnac ten projekt, to ci moge pozaznaczac to co warto poprawic. A przy nastepnym modelu poszukaj sobie duzo zdjatek :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko .... mowiłem ze moj model ma odstępstwa od prawdziwej Modeny ale to wynika z tego ze podczas robienia modelu nie poprawiałem na bierząco tych różnic. Z jednym natomiast sie nie zgodze .... mianowicie nie bede teraz rozpoczynał nowego projektu gdyz to ze moj model w 100% nie przypomina oryginału, wcale mi nie przeszkadza :) A jak go skoncze to nastepny projekt postaram sie zrobic dokladniej ... a czy sie uda to sie okarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model bajer, szczegolnie silnik ale poszukuje dobrego lakiery czy mozesz w miare zrozumiale napisac jak taki stworzec jaki masz na ferrari (render, mapa, ustawienia,) jednym slowem wszystko co potrzebne by otrzymac taki effect, nie potrafie na dzien dzisiejszy zrobic dobrego.

Wiec prosze o pomoc, bende bardzo wdzieczny..

powodzenia przy tworzeniu :)

 

 

 

 

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA :

 

Móje WIP-y:

Renault 25 : http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=11479

Audi A8 : http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=9455&page=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cine FX : Sciagnij sobie mapki HDRI z www.max3d.pl i pokombinuj. Ja kombinowalem caly dzien i wkoncu ustawiłem :)

 

Pussik : Maske poprawie i felgi tez .... :) Chyba sie zabiore jutro za te felgii bo kazdy na nie narzeka o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resorek na asfalcie :)

Gdzie ty masz jakiekolwiek uszczelki, bo nieruwne sa te szpary pomiedzy szybami a karoseria,

alusy swieca sie jak jazeniowka. popraw to bedzie ok. :)

 

 

 

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA :

 

Móje WIP-y:

Renault 25 : http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=11479

Audi A8 : http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=9455&page=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby nie bylo to towj model i materialy podobaja mi sie :) choc juz duzo ci osob marudzilo z eto i owo mozna poprawic :) ale sam najlepeij wiesz co i jak trzeba zrobic byl bys to dorze robil :) brazil rules :) ja mecze mentala :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czerwony pewnie wyglada ładniej ale juz sie na niego tyle napatrzylem ze ..... a dzisiaj w Top Gear widzialem wlasnie zółtą Modene i pomyslalem ... a wyrenderuje sobie ja na zółto :) Takze to jest taka proba bo model juz zakonczyłem. Moze niedlugo wezme sie za jakies nowe auto. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zolta, ale ta wyglada jak "lemon", mozesz ja jeszcze zrobic w granacie albo w jaskrawej zieleni (kiedys widzialem Viper'a w takim kolorku), ten drugi kolor to polzartem, ;) popracuj jeszcze tronke nad ustawieniem lakieru, cos niebardzo mi pasuje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności