Skocz do zawartości

SIGGRAPH CAF Awards


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość User190

Ciekawy, ale nie wgniótł mnie w fotel. Tak, czy inaczej, pewnie jeszcze sporo nagród przed nim. Takie filmy zdarzają się raz na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie za to wgniótł, i to bardzo. Świetny, jeden z niewielu gdzie taka brutalność na ekranie jest uzasadniona.

 

i takie pytanie z innej beczki, czemu innych filmików nie można znaleźć na necie? przecież jakbym zrobił dobra animacje to chciałbym żeby jak najwięcej osób ja obejrzało, a nie tylko garstka na festiwalach

Edytowane przez ttaaddeekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dix jest juz dosc stary. Sam go widzialem na poczatku tego roku na przyklad. Jezeli mial premiere w Wenecji rok temu tzn. ze jest w obiegu niemal rok. Producenci zdecydowali wiec o jego "uwolnieniu" . Konczy swoja sciezke festiwalowa powoli. Aha - i nie jest tez powiedziane, ze zostal wystawiony na youtubie legalnie.

 

Edit - a jest na stronie Mill film jednak. Wiec wszystko gra. Po prostu uwolnili.

 

salut

t.

Edytowane przez Baggins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dix zacny, chociaz mam wrazenie lekkiej naiwnosci, doslownosci. Brakowalo mi tez emocjonalnego polaczenia w grze aktorskiej elementow symbolicznych z "realowymi", przez co mialem moment zagubienia, o czym to wlasciwie jest. Ekspresja na poziomie Nicolasa Cage`a ;) ;) ;)

 

Ale zeby nei bylo, idea imho swietna i swietnie zrealizowana:)

 

 

 

Alma wyglada slicznie, ciekawe jak calosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności