Skocz do zawartości

Teczka 2D: Plakaty propagandowe ;)


Kr3tz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pomysł na takie plakaty przyszedł mi kilka tygodni temu, teraz usiadłem i wyprodukowałem. Wszystko dzisiaj zrobione, myślę że jakaś godzina-półtorej na każdy. Photoshop.

 

Polygon

07246a70221c.jpg

 

NURBS

af61e737bf4c.jpg

 

Grafiku

6a6cf8dd0319.jpg

 

Zapraszam do komentowania :)

Aha. Plakaty miały być tylko do podpisu, i jeśli są do kitu, jeśli nie powinno się dla nich tworzyć wątku, lub po prostu jeśli lubicie pisać na klawiaturze, to chciałbym oznajmić, że to wszystko wina mkeruj'a. Zasypcie krytyką jego skrzynkę pocztową!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajne fajne, zawsze chciałem się wybrać do muzeum tabliczek z czasu PRLu, wszystkie w klimacie "Rolniku, nie myj jaj przed skupem" :d

Klimat niepowtarzalny podobno, ale to daleko, gdzieś na południu.

 

Dla mnie bomba, Otto dał się uprosić

Edytowane przez mkeruj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator - nie potwierdzam, nie zaprzeczam; dzięki za własne zdanie. Chcę jednak obronić błędy w zdaniach: "kusi gładkością" miało faktycznie być zmienione, ale nie wpadłem na żadne inne sformułowanie i... tak już z przypadku zostało. Ten czy inny, myślę, że głupi błąd na "poważnym" propagandowym plakacie byłby wyśmiany i wytykany palcami, więc na swój sposób to spełnia swoją rolę. A nawet jeśli nie, to wiedz, że mam świadomość błędu jaki popełniłem ;)

Osobiście jestem zadowolony z efektów, ale bardzo prawdopodobne, że komunistycznym mistrzom propagandy nie dorównuję.

 

CzAk1 - oj tam, focha od razu! Po prostu po kilku dniach zapomniałem, że założyłem wątek... "umkło".

 

Pozostałym dziękuję za opinię. Może się skuszę na kilka kolejnych plakatów w najbliższym tygodniu.

Edytowane przez Kr3tz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności