Skocz do zawartości

Grid - ktoś chętny na multiplayer?


trosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Freedom Fighter, zapraszamy :) A o brak doświadczenia się nie martw, nie jest potrzebne, wystarczy tylko chęć przetrwania 8)

 

Co do rozgrywek to proponuję takie rozwiązanie, żeby wypisać w tym wątku nicki wszystkich osób, które grają i zakładać wszystkie serwery na jedno hasło, dzięki temu jak tylko ktoś wejdzie na listę serwerów i zobaczy znajomy nick, będzie mógł od razu się dołączyć. Hmm, myślę, że najlepiej będzie jak od razu wprowadzę to w życie, a więc:

 

Każdy kto chce stoczyć bitwę (bo inaczej tego nie można nazwać ;)) w grze Grid z użytkownikami tego forum niech sprawdza co jakiś czas listę prywatnych serwerów i jeśli tylko znajdzie jakiś z jednym z poniższych nicków w nazwie (lista będzie uzupełniana) niech wchodzi bez wahania :) Wspólne hasło to max3dpl (bez kropki), a oto lista :

 

mpietruszka [trosiek]

nvidia0160 [Nvidia],

RadekF [RA],

7demon [7demon],

mrkrzysiek [mrkrzysiek],

Loozack [Loozack]

 

*w nawiasach podany jest nick z forum

 

Warunkiem dołączenia jest zainstalowanie najnowszego patcha 1.2, a jeśli ktoś ma problemy z połączeniem niech spróbuję stworzyć dla tej gry regułę w firewallu, w której zezwoli jej na ruch na portach 3704 oraz 9103, samo wyłączenie zapory może nie wystarczyć.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Loozack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 291
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Każdy kto chce stoczyć bitwę (bo inaczej tego nie można nazwać ;)) w grze Grid z użytkownikami tego forum niech sprawdza co jakiś czas listę prywatnych serwerów i jeśli tylko znajdzie jakiś z jednym z poniższych nicków w nazwie (lista będzie uzupełniana) niech wchodzi bez wahania :) Wspólne hasło to max3dpl (bez kropki), a oto lista :

 

mpietruszka [trosiek]

nvidia0160 [Nvidia],

Radek_FA [RA],

7demon [7demon],

mrkrzysiek [mrkrzysiek],

Loozack [Loozack]

 

*w nawiasach podany jest nick z forum

 

Warunkiem dołączenia jest zainstalowanie najnowszego patcha 1.2, a jeśli ktoś ma problemy z połączeniem niech spróbuję stworzyć dla tej gry regułę w firewallu, w której zezwoli jej na ruch na portach 3704 oraz 9103, samo wyłączenie zapory może nie wystarczyć.

 

Pozdrawiam.

 

Zaczynamy dziś o 19 do (24 ? :) ) Jak będzie więcej osób przeniesiemy się na serwer Loozack'a.

Serwer by nvidia.

Zapraszamy do gry !

 

ZASADY:

 

Skrzynia biegów: Manual

 

Wspomagania: ON

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich jednostek ! mamy problem trzeba zmienić krakersa na inną wersje bo jest trefny i zapisywanie grafiki papierków nie działa !!!! Jutro poszukam sprawnego.

Jak coś to na Loozacka on mi dał tego batona !!

 

RA, Mr Krzysiek, Loozack wbijać ! o 21 :)

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam po prostu nicka RadekF. ;)

Czyli dzisiaj zabijamy rozumiem?

 

Sorki, wiedziałem, że czyjś nick przekręce, już poprawiłem ;)

 

Dzisiaj też fajna rzeźnia była, przydałoby się jednak dobić conajmniej do tej 10-tki osób, wtedy to dopiero by się działo na pierwszych zakrętach.

 

P.S. Nvidia, jak możesz to zaktualizuj listę osób w swoim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update listy potencjalnych serwerów:

 

Wspólne hasło to max3dpl (bez kropki).

 

mpietruszka [trosiek]

nvidia0160 [Nvidia],

RadekF [RA],

7demon [7demon],

mrkrzysiek [mrkrzysiek],

Loozack [Loozack]

ffighter [Freedom Fighter]

demigod000 [demigod]

mkeruj [mkeruj]

yerooPL [yeroo]

dariusz3d [dariusz]

Koen-pl [bartq]

 

*w nawiasach podany jest nick z forum,

 

** podkreślone są te loginy, które są w roli serwera najczęściej.

 

Niech się zgłoszą ci, których nie wypisałem bo wiem, że to nie wszyscy ale nie pamiętam pozostałych nicków ;)

 

Warunkiem dołączenia jest zainstalowanie najnowszego patcha 1.2, a jeśli ktoś ma problemy z połączeniem niech spróbuję stworzyć dla tej gry regułę w firewallu, w której zezwoli jej na ruch na portach 3704 oraz 9103, samo wyłączenie zapory może nie wystarczyć.

Edytowane przez Loozack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Żeby się nie znudziło rozwalanie, to tak jak demigod piszę możemy w niektóre wieczory ścigać się tylko jedną klasą. Turniejowo. :)

Nominuję F3 na dzisiaj. ;)

Edytowane przez RA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy jutro grali i ja bym stawiał serwa to obiecuję, że częściej będą wolniejsze auta. Po przejechaniu ostatniego wyścigu z yeroo i 7demonem zmieniłem zdanie na temat toczydełek jakimi są dla mnie Lacetti i BMW ;)

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Ale F3 też nie zabraknie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności