Skocz do zawartości

Wiz: Sypialnia


fletcher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum i jest to mój pierwszy post a przy okazji wrzucam tu mój pierwszy samodzielny projekt. Wiem że sporo tu jest jeszcze do zrobienia w szczególności tekstury, które leżą i kwiczą :P I tu właśnie chciałbym skierować do Was prośbę o dobre rady i konstruktywną krytykę :D

Edytowane przez fletcher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pomysl jak ten co sklada meble , takie spanie nie jest z jedengo elementu , podziel go na wiele i wtedy bez unwarpa dasz rade ,kazdy oddzielny element uvw map(box) i gizmem sie pobaw zeby dopasowac.

ale unwarp przydatna rzecz im predzej zalapiesz tym lepiej ;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

09121986: Dzięki za podpowiedź :D na pewno się przyda.

Eden-3d: To nad łóżkiem to najzwyklejsza ozdoba :P żeby ściana nie była goła.

adam_m: Dzięki wielkie :D na pewno się przyda choć akurat tą wizke chcę oświetlić Vray'em

jahred6: Renderuje to w 3ds max + vray. Już zmieniłem teksturę łóżka i chyba bardziej już pasuje.

Dzięki wielkie za rady ale teraz mam problem z oświetleniem. Wrzucam print screena i czekam na kolejne rady - może ktoś pójdzie śladem adama_m i podeśle mi jakiś tutek :D. Od razu też rozpoczynam poszukiwania tutoriala na własną rękę :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu powrzucaj w miejsca okien vray ligty. Zobacz na moją kuchnię( tak sobie mi wyszło, ale może Ci to pomóc ). Tam mam tylko jedno światło. Możesz jeszcze popróbować i dać vray lighta w postaci sphery żeby emitowało słońce. Pobaw się jeszcze z hdri choć u mnie to gorszy rezultat dało.No i obczaj ten tutorial: http://graffititools.blogspot.com/2009/01/making-interior-scene-3d-max.html. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ostatnio czasu nie miałem (praca, zawody itd.) Ale wkońcu pobawiłem się vrayem i światłami, troche zminiłem panele i teksture łóżka. Niewiele zrobiłem ale zawsze troche do przodu :) Dalej nie wygląda to tak jak powinno ale jest coraz lepiej chyba. Dzięki za uwagi. Pozdrawiam

Edytowane przez fletcher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności