Skocz do zawartości

Prosta animacja...


baza0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... mam do zrobienia krótki film animowany... mianowicie ma to być mężczyzna który idzie drogą i wspina się na różne przeszkody... nie wiem jak się do tego zabrać... podstawy modelingu minimalne znam ;d Mam na tą animację dwa miesiące od wczoraj... powiedzcie mi od czego zacząć? Najpierw wymodelować mężczyznę ? Od podstaw czy z bipeda ? Może jakieś tutoriale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jesli to praca za kase to nie robie rzeczy na ktorych sie niez nam.

 

Jezeli to ma byc cos na b.b.b niskim poziomie to mozesz uzyc bipeda, physique i gotowych modeli postaci np, z turbosquida. Jezeli cos na wysokim poziomie to nie opanujesz narzedzia na tyle zeby to zrobic w 2 miesiace, animator uczy sie fachu latami a i tak czasem efekt nie jest zadawalajacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he, he no to nie zazdroszczę...

ostatnio miałem podobne zlecenie, ale musiałem animować abstrakcyjne motywy co wydaje mi się prostrze niż to co Ty masz zrobić.

 

ale, wracając do pytania...

 

zacznij od dokladnego scenariusza, potem modeling i texturing, biped i riging, swiatlo i render, postprodukcja i GOTOWE :)

 

tutków na dane tematy jest mnóstwo, proponuje coś z digit tutors, mają swietne tutki, dośc drogie ale warte kasy

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

masz bardzo duzy problem . powazniejszy niz sobie wyobrazasz. Lepiej skontaktuj sie z kims , kto Ci w tym pomoze , albo postaraj sie to odkrecic. Bo zakładam ze masz na to jakas umowe itp, i to na solidną kase, bo takie produkcje to nie hop-siup. Grunt, zebys nie nawalił jesli ktos na to czeka i zebys nie musiał płacić wysokich kar ( nie wiem jak masz skonstruowaną umowe).

A tak zupelnie no-ofense - to co Tobą kierowało ze sie czegos takiego podjales nie majac najmniejszego doswiadczenia ?

 

 

pozdrawian i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: baza0 mnie permanentnie rozwala. Jeśli to nie jest troll to niech się zmierzy z problemem. Nic tak nie uczy jak zderzenie z życiem :) Tutorial zrobiony przez Łukasza Kubińskiego masz na stronie głównej tego serwisu. Ktoś Ci kiedyś już o tym pisał. Dupa w troki, siadaj do kompa , nie zadawaj więcej "nierozumnych" pytań i nie powielaj WŁASNYCH wątków. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności