Skocz do zawartości

Pojazd 3D: freelander


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

szczerze to nie wiem o jakie detale chodzi. przeciez ma wszystko co auto posiada. czego mu brakuje ? prosze napisz moze ja slepy jestem. a sprawa opon czemu do wymiany material, co nim jest nie tak ? przeciez i tak w wiekszosci opony sa niemal czarne i do tego chowaja sie w blotnikach. za to racje ci przyznam co do felg ze sa zbyt chromowane ale nie umialem ich jakos \"przytepic\" (jeszcze tego nie umiem)

jak mozesz i chce ci sie to opisz dokladniej co cie kluje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwieliam pierwsze i drugie prace w 3d maxie, szkoda ze moja druga byl box i kulka, no ale kazdy startuje z innego pulapu.

Material sa cienkie bo wygladaja nierealistycznie, kluja w oczy, zobacz na 3dtotal, tam na pewno jest jakis tutek o materialach na lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi do wymiany a co do tekstur to niektóre jak np. plastik są za matowe ,a co do lakieru tam powinieneś wiedzieć ,że nie za bardzo pasuje do zdjęcia (czyt. mało realistyczne) .Radzę aby poeksperymentował używając zwykłej sfery lub sześcianu ... aby nie renderować całego auta , i wtedy może znajdziesz najlepsze oświetlenie i materiały dla swojej sceny . Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie można powiedzieć że jest ok ale na pierwszej sceniw źle go dopasowałeś bo wcieło kawałek koła (na dole).

Co do tyłu to według mnie nie jest podobny do oryginału a szczególnie te światła :(

Postaraj się przy następnym modelu a jak będzeiesz ten jeszcze poprawiał to zwróc uwage na pare elamentów z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności