Skocz do zawartości

Dziewicza wizka


xnamerx

Rekomendowane odpowiedzi

Po kubkach długopisach i krzesełkach postanowiłem stworzyć coś "konkretniejszego" mianowicie pierwsze wnętrze. Prosiłbym o wytknięcie błędów - co dodać, usunąć, skorygować.

 

Na początek drobne pytanie - co polecilbyście do tworzenia roślin (szczególnie tych domowych), tutaj posłużyłem się Tree Shopem i mam wrażenie, że roślinka nieco gryzie się z resztą.

 

lawlcopyk.th.jpg

Edytowane przez xnamerx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

-nad telewizore, to mogłeś troche dłużej posiedzieć :) dorób jakieś kabelki

-roślinka wydaje się być ok ( choć po dłuższej medytacji doniczka nie wygląda za dobrze, jakaśtakaś płaska)

-niepokojące są te pałeczki do jedzenie :) , chyba troszke za duże

- bardzo fajny materiał na talerzach, wazonie i tych cusiach na półce pod sufitem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem tu szukając tych dziewic, ale skoro już jestem to skomentuję. Ta wisząca szafka jakaś taka mało prawdopodobna. Mieszczą się w niej po dwa kieliszki. Kto wyda 1500 złotych żeby w nich schować dwanaście kieliszków. Lepiej wykasuj te kieliszki albo dodaj je na stół razem z jakąś butelką wina i tależem owoców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi, najbardziej zdziwił mnie post cichysit, czyżbyś tak jak ja szukał inspiracji do wizki pytając google grafika o "wnętrze" :D

 

Blomd

Ps. Co jest w tej misce?

 

W misce siedzi spherka z displacem, który stara się imitować ryż.

Edytowane przez xnamerx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Ja to bym dał jakąś podpórke z lewej strony tego blatu miedzy telewizorem i DVD, wygląda jakby miał sie zaraz przewrócić. Zmniejsz też ciut intensywność oświetlenia, więcej daj od tych lampek a mniej tego z prawej strony, może jakiś klimacik wieczorny?? ';> myśle że będzie ciekawiej:) Kieliszki jak dla mnie mogą być ale porusz je minimalnie ale to ciut na boki - widać że są kopiowane po osiach i superidealnie równo ustawione.

 

Po prawej stronie od stolika z DVD dodalbym kontakt (pod ladą) i jakiś kabelek chowający się za stolik. To samo z lampką po prawo która ciągnie energię z fotosyntezy xD Doda to realizmu:)

 

Te wazoniki, kubeczki, tależyki zrobiłbym mniej CZARNE, w sensie bardziej ciemną szarość, są zbyt idealnie czarne i troche sztuczne... mają też za duże błyszczenie na powierzchni.

 

Nad doniczką do kwiatka chyba Ci sie nie chciało siedzieć xD

 

Dodaj do szafki z kieliszkami zawiasiki, ciekawsze troche klamki z podkladkami, może uchyl jedno skrzydło, doda to detali i zdejmie poziom "sterylności sceny"

 

Na scianie na wprost nie dodałeś listewki przy podłodze :) zrób to przejscie miedzy podłogą a scianą wyglądało mniej "kwadratowo"

 

Jak już przy podłodze stoimy, to z czego ona jest? Daj jakieś panele, płytki wykładzine, albo coś, nie widziałem jeszcze takiej gładkiej podłogi, zlewa sie ze scianą.

 

telewizor bym faktycznie zaokrąglił lekko na rogach, dodał guzik jakąś płytke, za nim kabelki schodzące w dół, i najlepiej jakby na ekranie coś było, jakaś reklama czy coś, doda życia scenie. Miska z ryżem sugeruje że ktoś dopiero co wyszedł na chwile i to zostawił, więc telewizor też odpal :)

 

Jak już telewizor, to nie obędzie sie bez pilota xD

 

jest druga miska a drugie pałeczki ?? :):)

 

OK, to na tyle co byłem w stanie wypocić o tej pracy:) heh. Mam nadzieje że to jakoś pomoże a jak nie to że chociaż Cie nie wkurzy xD Zapraszam też do równie bezmiłosiernego komentowania mojej pracy w WIP (mechaniczny doberman:) Pozdrawiam:

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=61556

 

 

 

P.S. Jedna z filiżanek jeśli sie nie myle wbiła Ci się w telewizor xD chyba że źle widze:P Pozdro

Edytowane przez Grievous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności