Skocz do zawartości

Animacja 2D: Facepalm Streets Stories


How high

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli zapowiedź naszego pierwszego filmu animowanego. Nie wiem czy mogę to tu wstawić, ale jest to animacja 2D więc powinna się zmieścić w kategorii.Wykonałem go z Dave'em, scenariuszem zajmuje się Hannibal. Teraz już wiecie czemu zrezygnowałem ze zrobienia stuntfilmu :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=zhm_jMFxx8I

 

Więcej informacji TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

widziałem dzisiaj kawałek "Włatcy Móch" i doszedłem do wniosku, że ludzie to jednak idioci którzy śmieją się z głupoty na ekranie po to by na chwile zapomnieć o tym, że na drugie imie mają "wiatr pomiedzy uszami" , nadane im od zębowej wrożki. Odnośnie trwiającego 30 sec pseudo traileru składającego sie z trzech scen pomiem tyle że narazie śmierdzi to south parkiem(który ma jednak oryginalną oprawę graficzną, świetny podkład dźwiękowy, czasami niezłe scenariusze i puente od czasu do czasu bardziej lub mniej udaną). Powątpiewam też czy macie prawa autorskie do tego poprockowego kawałku. Słowem podsumowania zobaczyłym kilka głupich nieczytelnych napisów, trzy postacie z czego jedna kopie kogoś po mordzie(hahaha)...(hahah..aaaa..OOooOO) i podklad dzwiekowy a raczej jego brak. Zapowiada sie hit...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta animka to gombrowiczowski "gwałt przez oczy".

Jedyne co tu można skomentować to post PSDMaga :)

 

Dowartościowałeś się? Nie dziwię się, że CI tego brakowało, bo jak na "Czarodzieja Photoshopa" pokazane przez Ciebie prace są raczej mierne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałem obrazić jeden z twoich ulubionych seriali żeś mi tak dowalił:] Przeczytałem jeszcze raz swojego posta i nie widze w nim nic co nie powinno się w nim znaleźć wiec nie wiem o co się tak gniewasz:D Jeżeli chłopaki pomimo krytyki(bardziej lub mniej znaczącej) nie zrezygnują tylko dokończą to co zaczeli to będę pełen podziwu...(zaznaczę tylko, że to scenariusz jest tym co najważniejsze). "Czarodziej Photoshopa" nie jest z zawodu grafikiem tylko programistą( głównie z powodu braku talentu w rękach) co nie przeszkadza mi jednak w hobbystycznym zamiłowaniu do tematu. Mała dygresja na koniec jest taka( dygresja musi być): nie trzeba być architektem by podziwiać wieżę eiffla ani szambiarzem by wiedzieć, że g.. śmierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do animacji: kiepska technicznie. do Włatców Much naprawdę sporo brakuje. pomysł: tak samo jak nie podoba mi się Piesek Leszek, tak samo nie spodobał mi się ten pomysł. Chyba jestem za stary :]

 

Asblaze: Włatcy Móch też nie są moim faworytem ale doceniam impet z jakim ten serial wbił się w publikę.

 

psdmag: no cóż...

 

narazie śmierdzi to south parkiem(który ma jednak oryginalną oprawę graficzną

 

south park animowany jest ręcznie a nie w CG. wycinanki zwykłe. poziom znacznie wyższy od prezentowanego tutaj trailera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są bohaterowie (prawdopodobnie charakterystyczni), jest jakaś scenografia. Pomysłów w głowie autorów pewnie też nie brakuje. Jedyne czego w tej animacji brakuje to, no cóż...animacji ;)

 

Generalnie jest słabo, bardzo słabo. Myślę, że wrzucanie tego do jednej szuflady z "South Parkiem" (który jakby nie patrzeć, ma juz ponad 10 lat) lekko mija się z celem. Widać już, że macie ściśle określoną grupę docelową i wiekową i pewnie znajdą się ludzie, którym będzie się wasz film podobać mimo niedociągnięć na wielu polach.

Mimo, że już widzę, że do mnie nie trafi to w ogóle (scenariuszowo, technikalia pomijam) to chyba jednak trzymam kciuki, bo człowiek uczy się na błędach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, żebym miał do "Włatców" sentyment. Jeśli kojarzony jestem tylko z tym projektem, to bardzo mi przykro;) Jak dla mnie zrobił swoje i czas na kolejne produkcje :P

 

PSD -Bardziej chodziło mi o małostkowy jad którym oplułeś tą prace. 1 Post człowieka, pewnie ma ze 13 lat i fascynacje (zakładając, że to nie trol). Porównaj sobie swój wpis z wpisem Vorka :)

 

Tweet .... chyba making off SP nie widziałeś jeśli wierzysz w ręczną animacje ;). :P

Edytowane przez asblaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności