Skocz do zawartości

REEL: to.run.3d 2009


Scatmax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zrobilem takie male demoreel naszej grupy(adam.m i scatmax).Strona tutaj do zobaczenia: to.run.3d.

compositing i edycja: Blender

2d: Inkscape.

 

DEMOREEL to.run.3d 2009

 

uwaga: vimeo cos mi skopalo poczatek tzn. 'to' powinno sie pojawic dopiero w momencie kiedy jest pierwszy beat.Demo powinno sie zaczac od czystego ekranu a potem kolejno przy czterech beatach powinny sie pojawiac kolejne sekcji nazwy.Moze ktos wie jak i dlaczego sie tak stalo przy konwersji na vimeo.

 

pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

całkiem przyjemny klimat, mimo niedociągnięć renderingu czy jakichś np kwadratowych drzew fajnie się to ogląda, fajne wnętrze hotelu najbardziej mi się podobało, katedra spoko ale to drzewo jest straszne

ogólnie całkiem przyjemnie ale trzeba popracować nad technicznymi spawami, montaż i klimat super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki:)

Zolc i aberacja wlasnie maja odwracac uwage od niedociagniec ktore sa(nieda sie ukryc):D Heh te projekcjiki to dobre doswaiadczenie pod kazdym wzgledem podstawowe wnioski to zrobic to lepiej inaczej i dopracowac co trzeba:).Nie warto ich raczej jak dla mnie poprawiac ale obiecuje ze nastepne beda juz wypasione;)

Tak btw to chyba jakies zboczenie ze niemoge sie powstrzymac od ujednolicania wszystkiego w jeden kolor a przewanie zolty:) i te efekcjiki jak aberacja tez mnie fascynuja zachlysnalem sie tym moze wkoncu sie opanuje:)

 

kannu:zgadza sie jest za dlugi ale powiem tak utworek nine inch nailsow mi tak wpadl w ucho ze nie chcialem tego ciac chociaz to jest tylko polowa:) z niego.

btw muzyka sciagnieta z tej strony ktora kiedys byla w newsach na max 3d gdzie sa utwory na licencji creative commons miedzy innymi.Dobra rzecz.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Bardzo ładne - szkoda, że tylko 2 lokacje. Katedra wygląda trochę jak zabaweczka - przydałyby się jakieś efekty atmosferyczne w postpro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności