Jump to content

Recommended Posts

Aktualnie wygląda to tak:

render6.jpg

 

Zmiany:

- Tekstura szafek (teraz chyba nie ma nic)

- dywanik

- coś za oknem (jeszcze nie wiem co)

- dorobić różne pierdołki jeszcze (jakieś perfumy itd.)

- lampy

- dopieścić szafki

 

wg. was co przydało by się jeszcze zmienić ? kadr taki zostanie, chciałbym żeby wyglądało możliwie jak najbardziej realistycznie :) rendzę na MR

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

grayscale

render7b.jpg

 

nie wiem skąd wzięło się światło po prawej ;o

 

dac77 - kolor nie jest ostateczny chyba... no i rendering także, więc luz :P

noted - grayscale, ręcznik miał służyć do wycierania rąk czy twarzy, ale przecież tu jest prysznic... bd musiał zwiększyć ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Grievous

Hmmm... w sumie nie znam sie na mental'u, niegdy z tego nie korzystałem szczerze mówiąc:P Ale żeby poprawić realizm to tu głównie oświetlenie jest do poprawy... W mentalu jest GI? jakich świateł używasz? jak rozmieszczonych itd.?? Mi to wygląda na brak GI, światło zza okna, i zabyt intensywne światło ambient mam racje?? Zmniejsz troche ten ambient a nawet sporo i jak używasz ambientu to przedewszystkim ustaw w materiałach kolory Ambient na dużo ciemniejsze i mniej nasycone, doda to zróżnicowania bo takto wszystko świeci. ambient daj tak na maks 0,2. i lekko żóltawy kolorek. i daj jedno normalne światło na środku sceny też lekkie, ale wyłącz w nim cienie... da ci to taką niby symulacje odbić światła od wnętrza... No i włącz ten antialiasing, bo wygląda to strasznie :P

 

To światło po prawej to pewnie dlatego że przez przypadek skasowałeś jakiś poligon z zewnetrznej czesci sciany i nie rzuca on cienia :)

Link to comment
Share on other sites

Może to jakiś bug w MR? Szafki wyglądają jak podświetlone od spodu. Pod ścianą z kaloryferem też świeci. Ostatni render o niebo lepszy. Ręcznik dostał gęsiej skórki :P Refleksy na płytkach git chociaż w pomieszczeniu jest za jasno. Może jeżeli "fizycznie" przetniesz ściany i podłogę "zgasisz" te neonki :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy