Skocz do zawartości

Finished: Exogenesis


voyager212

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajny space art. Zawsze lubiłem oglądać na deviancie space arty, pamiętam że dawno temu trafiłem na gościa o nicku JoeJesus i zaimponowało mi jak robi planety. Teraz kiedy z grubsza wiem jak to się robi, to AŻ TAK mnie to nie kręci, niemniej jednak malowanie kosmosu to fajna dziedzina digital paintingu. Najciekawsze jest to że z reguły wizje artystów zupełnie nie przypominają prawdziwego kosmosu, a jednak wszyscy wiedzą że to mgławice, gwiazdy, przestrzeń kosmiczna itd :) Oczywiście te malowane planety, mgławice itd są o wiele bardziej atrakcyjne wizualnie niż obrazy z teleskopów. Ale nic w tym dziwnego - to jak z pejzażem - dobry obraz wygląda lepiej niż najciekawsze nawet zdjęcie.

Generalnie jestem ciekawy paru technicznych spraw, ale wydaje mi się że pracujesz w PS, więc nawet gdybyś napisał co i jak, to niewiele bym z tego wyciągnął :)

Teraz już wszystko malujesz ręcznie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze dzieki za miłe słowa :D

 

po drugie - tak, teraz to już wszystko maluje ręcznie, daje to dużo większe możliwości oraz mnóstwo satysfakcji, zdecydowanie więcej niż przy zwykłym przefiltrowaniu paru tekstur w Photoshopie. :)

 

Używam tylko Photoshopa - pędzel i gumka. Kiedyś na devianta wrzuciłem mój zestaw brushy - My brushes Z tym co i jak to nie da się tego po prostu wyjaśnić - po prostu siadasz, bierzesz Wacoma i zaczynasz malować xD cała reszta przychodzi z czasem.

 

Tutaj jest "Making of Exogenesis", dla zainteresowanych :)

http://maciejrebisz.com/birth_of_a_system/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności