Skocz do zawartości

Teczka 2d : natas


natas

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu się zbieram z wrzuceniem czegoś ale jakoś nie za bardzo efekty mnie zadowalają i tu chciał bym dowiedzieć się co robię źle i ogólne porady ... jak by się komuś chciało ...

4d37d6e7e471f4bfm.jpg

f10387bb36e42815m.jpg

f03fb08217b6304dm.jpg

c38420ec920b2bd9m.jpg

jedyne od początku kolorem robione reszta kolorowana po narysowaniu

d482896ecba52957m.jpg

903632c0cc90f152m.png

...na razie tyle ...krytykujcie śmiało .

 

 

 

Ps.Zmieniony tytuł ze względu na to ,że poprzedni nie przystawał do regulaminu .Ogólnie to powinienem faktycznie to wrzucić do piaskownicy ale niech już zostanie ...W sumie od krytyki się chyba nie umiera :D .

 

 

Edytowane przez natas
regulamin ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Od jakiegoś czasu się zbieram z wrzuceniem czegoś ale jakoś nie za bardzo efekty mnie zadowalają i tu chciał bym dowiedzieć się co robię źle i ogólne porady ... jak by się komuś chciało ...

 

Co robisz źle ? Według mnie jesteś dla siebie zbyt surowy i podejmujesz się wyzwania, któremu sprostać jest niemożliwością.

Namalować przekonujący portret kobiety, w dodatku posługując się fotografią i to fotografią zrobioną zwykle w sposób gubiący jakąkolwiek bryłę - to zadanie dla profesjonalisty. Przypuszczam że trzeba mieć ogromną wiedzę, żeby na podstawie takiej "tapetowej" fotografii odtworzyć to co popsuł aparat fotograficzny jak i sam fotograf.

Spróbuj postawić przed sobą jakieś zadanie mniej wymagające - może spróbujesz namalować owoce, albo jakąś niezbyt rozbudowaną kompozycję z butelek, puszek, zastawy stołowej ? Sugeruję, że jeśli to możliwe dobrze byłoby poszukać kilku przedmiotów o nieskomplikowanej fakturze, ustawić je na jakiejś jednolitej powierzchni, oświetlić JEDNYM źródłem światła - najlepiej przednio-boczne tzn padające pod kątem mniej więcej 45 stopni między tobą a bokiem obiektu - i namalować uważnie obserwując.

 

Można spróbować samemu zrobić kartonowe figury geometryczne - sześcian, stożek, walec. Ustawiać i malować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności