Skocz do zawartości

jak zaprezentować projekt z 3dmax w realtime


claude

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwnego zeceniodawcę, który zupełnie chyba nie zna się na 3d. Właściwie już prawie zrobiłem większość roboty dałem rendery testowe wszystko ładnie. On coś marudzi, że chciałby aby mógł obiekt obracać oglądać z każdej strony. Nie wiem czy powiedzieć mu z miejsca "no way" czy może za dopłatą spróbować wrzucić mój model do Quest3d albo może czegoś innego. On chyba wcześniej widział jak ktoś pokazywał model w viewporcie maxa ale dla mnie to porażka, jakość pokazywani textur czy shadingu nie mówiąc o displacment.

 

Mój render taki kościółek

kosciol30000.jpg

Chcę zaproponować mu film w którym obkręcam obiekt. Czasami nie mam sił do takich ludzi ale też nie chce zupełnie ignorować jego potrzeb w końcu mogę z nim zakończyć współprace albo kontynuować i wolałbym to drugie.

 

najfajniej gdyby był jakiś plugin który renderuje z wszystkich stron obiekt i robi z tego jakiegoś flash'a ale chyba nie ma tak pięknie

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jestem prawie pewien, że klienta nie stać na renderowany, iteraktywny turntable... ale jeśli się mylę, to na pewno czeka Cię sporo pracy tak czy siak.

Może dogadajcie się o co mu tak na prawdę chodzi. Uświadom kolesia ile to będzie kosztoawć itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrenderuj obrót 360 stopni, pewnie wystarczy sam filmik. Jeśli nie, to quicktime ma jakąś opcję niby-ręcznego obracania. Tzn dalej jest to filmik z obrotu, ale można przeciągać myszką po obrazie, co daje złudzenie interaktywnego obracania.

 

PS: Światło jakieś mało seksowne, trochę więcej koloru by się przydało - nawet do takiej pochmurnej HDRki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, z 4lata temu spotkałem się z jakimś malutkim programem w którym obracało się plik 3ds w dowolnym kierunku. Do programu dołączony był model myśliwca z Star Wars jako przykładówka. Niestety nai pamiętam nazwy softu. Na pewno był darmowy. Może ktoś kojarzy nazwę tego programu? Plik docelowy to exe, nie potrzebna była więc żadna dodatkowa przeglądarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności