Skocz do zawartości

Finished2d: The Flying Spaghetti Monster


EthicallyChallenged

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jedyne co mi nie lezy to oczy monster'a oraz mieczyk głownej postaci. A poza tym to genialneeee...

 

Bardzo mi sie podoba skóra kolesia z lewej - jest fajnie matowa. Wydaje mi sie jednak ze cos tam kolo jego szyi jest nie tak jak byc powinno. Wygląda trochę jakby głowa z szyja zostały wklejone osobno :p No ale to się czepiam. Na pierwszy rzut oka mnie praca zmiażdżyła totalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streaker - odnośnie strony merytorycznej, wszystkie wyjaśnienia znajdziesz pod linkiem podanym przeze mnie pod pracą. Natomiast pani z włosami oczywiście rękę jak najbardziej ma. Co więcej, trzyma w niej szablę. Natomiast druga ręka jest niewidoczna, gdyż zasłania ją tułów :)

 

Caspik - z mieczykiem się zmagałem długo, zamalowywałem, przemalowywałem i w końcu zadowoliłem się tym co widac. Bardzo się cieszę że sie podoba na pierwszy rzut oka. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten potwor jest na demotach :D LATAJACY POTWOR SPAGHETTI

 

a co do mojej porady i twojego odzewu. Czy wlosy na brodzie to jedyny detal ? ktory moze znalezc sie an ubraniu ? twarzy ? :P mozna tego weicej nawalic, bo szczerze mowiac, tych wlosow pojedynczych nie na zoomie nie widac :)

 

pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie jest bardzo dobre. Taka psychodela wywołująca uśmieszek. Widać pracę włożoną w postacie (pochwalić należy za trudne ułożenie głowy pierwszoplanowego pirata) i detale na nich.Przy dłuższej penetracji wzrokowej w różne rejony można natknąć się na różne nieścisłości. Brak cieni w niektórych miejscach, wspomniany już mieczyk, płaskość oczu kraba, niepasująca twarz kobiety do reszty brygady. Niemniej obrazek ma fajną kolorystykę i ogólnie więcej dobrych stron niż tych słabszych momentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak jest z twarzą głównego pirata, łamie się bryła. Nie jestem za bardzo w stanie powiedzieć co mu dolega, podejrzewam iż miałbym problem z narysowaniem podobnego skrótu. Najsympatyczniej wyszedł dziecinny grubas, w sumie najbardziej chyba przyciąga uwagę. Ma deko przesuniętą głowę w stosunku do klatki piersiowej, szyja wyrasta z lewego cycka. Tak samo nogi ma przesunięte względem reszty ciała. Murzyn wyszedł luxusowo, najlepiej chyba z całej pracy imo. Aha, pierwszoplanowy pirat ma z pewnością za małą dłoń - w takim skrócie jest ona mocno z przodu i powinna być dość konkretnie powiększona. Poza tym ma monstrualnie grubą szyję która dziwnie łączy się z zupełnie płaską klatką piersiową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio - dzięki za miłe słowa.A mógłbyś dac cynk gdzie te braki cieni i inne szczegóły zauważyłeś?

 

panRebonka - dzięki za krytykę, ale potrzebuję, żebyś mi wyklarował parę rzeczy.

1. Nie wiem co miałeś na myśli pisząc "łamie się bryła"

2. "Szyja wyrasta z lewego cycka" - również nie rozumiem

 

Co do reszty, coś w tym jest, dzięki za zwrócenie uwagi.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- pod papugą

- nad grubasem macka powinna rzucać zdecydowanie większy cień

- na mieczyku

-na oczach i pod oczami kraba

-na rozpiętej koszuli pirata i babce przy kołnierzu

-na makaronie potwora : za różkiem nr 2 (za 1 jest), na macce podniesionej do góry (za tym kikutem).

 

tyle zauważyłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że głowa grubasa jest przesunięta względem osi ciała.

A co do łamania się bryły twarzy, pozwoliłem sobie na szybki over z moim ryjem :). Ciężko było mi dobrać perspektywę, ale mniej więcej się to chyba wpasowało. Miałeś "złamaną" twarz, broda z nosem w w silnym skrócie, reszta bardziej frontem.

attachment.php?attachmentid=66771&stc=1&d=1255181477

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no właśnie... to zależy... wg mnie jeżeli jesteś zadowolony z efektu to nie ma sensu chyba robić bo 2-5 osobom będzie się bardziej podobało, nie każdy zauważy niedociągnięcia itd... dlatego najważniejsza ocena leży u wykonawcy danego dzieła... co innego gdybyś dał tę pracę jako WIP wtedy oznaczałoby, że szukasz pomocy i rad bo nie możesz się z czymś uporać i wtedy faktycznie zauwazone błędy mógłbyś z łatwością zniwelować, poprawić... ja bym to zostawił i ruszał dalej, wg mnie ta wykrzywiona twarz ma jakiś swój wydźwięk i karykaturalny charakter, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam siły nigdy by 'skończoną pracę' poprawiać. Jak już sie zmęcze to nie ma bata :p Odstawiam wtedy prackę na kilka miesięcy i ona tak sobie leży na dysku D czekając aż do niej wrócę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności