Skocz do zawartości

scena 3d: SURREJAJO


artykris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Oj znowu macie monitory przekalibrowane - u mnie jest w sam raz, trzyma klimacik... A do ogladania pewnych prac trzeba po prostu wygasic oswietlenie i zaslonic okna lub ogladac je po prostu wieczorem!

Pomysł mi sie podoba, wykonanie srednie - bump na szczekach klucza niezbyt wymyslny no i te schody niczym ramiona anten TV ;) O wiele lepiej pasowalaby tu sznurkowa drabinka albo zwykle drabiny na wyimaginowanych podestach, a tak pomieszanie z poplateniem i efekt razi w oczy niejasnością:\\

 

Mimo pewnych niedociagniec wrazenie jak najbardziej pozytywne.

 

pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klucz-twardy,brudny,zimny,mocny,mroczny=zagrozenie;

jajko-smukle,delikatne,czyste,kruche;

drzwi-maja sugerowac \"zamieszkanie jajka\";

czerwien-wiadomo-zagrozenie,alarm;

schodki-ucieczka (rowniez sugestia obecnosci jakichs istot);

 

ale jest to tylko moja interpretacja, w zalozeniu obrazek mial pobudzac do myslenia...

 

obrazek z zalozenia jest prosty, symboliczny i mroczny (a`la \"lo-key\" ;) z graficzna dominanta mocnej czerwieni.

a te schody, to moze rzeczywiscie zamienie na inne, nie dumalem dlugo nad nimi, mialy byc raczej super-proste, nowoczesne i tworzyc ciekawa, postrzepiona grafike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... schodki juz naciągane mocno :) ta czerwien mnie odstrasza, klucz fajny. co do low key tochyba nie na moim monitorze ;) u mnie to wygląda jakby ktos obciol krzywą char. w polowie :P (no moze troche nizej:)) wkazdym bądz razie pracka fajna, tresc do mnie nie przemawia ale jakis tam klimat jest, dobre swiatło i materiały. kadr.. hmmm no wsomie moze być, ale ja bym sobie podarował schody, dałbym krotką drabinkę i tyle :D pozdro! wesolego mokrego lanego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) jak dla mnie wypas i dobrze mówisz praca przy której trzeba sie zastanowić jak widać niektórzy nie zwrócili wogóle uwagi na przesłanie szczególnie \" otoczenie jakieś byś dał\" a jakie otocznie by tu pasowało??? schody good przypominają te z obrazów ze złudzeniami

W/g mnie nie jest za ciemno jest tak jak miało zapewne być schody ok i cała praca OK 5/6

...

Ludzie czasem trzeba troche pomyśleć:/

 

P.S. mógł byś dać lekkiego glowa na te wyjście z jajka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności