Skocz do zawartości

Animacja 3d: Obrona Stalingradu


Gość eax

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczam gazika, tak jak juz pisalem ten modelk bedzie za mgla troche z boku, i nie bedzie sie rzucal w oczy, a ma mi zajmowac jak najmniej pamieci, czyli bedzie mial malo polygonow (czyt. detali)

oczywiscie takie elementy jak wal i baki na paliwo beda bo sa one dosc widocznym elementem juz z daleka jak sie patrzy, no i musze jeszcze te nadkola poprawic zeby bylu jak w oryginale bo te wygladaja jak po tuningu :P

11.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a konkretnie to co jest z tymi texturami nie tak? Acha ten gazik bedzie, \"zdeka\" rozwalony, bez kola, deski beda troche polamane, troche krwi na szybach-ogolnie wojna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem bedzie mgla i za bardzo niebedzie widac tego autka, nizej zamieszczam rendera z mgla, dodam ze render ten trwal tylko 3sek. Duzo lepszymi modelami beda modele armii niemieckiej bo beda one, rozwalane, ostrzeliwane, beda wybuchaly itp. i to wlasnie one bedo pelnily jedne z glownych rol. A ten gazik to moze nawet go zrobie jak sie pali...

12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazujac wam rendery z mgla, pokazuje przyblizony wyglad samochodu jak na filmie, moze go troche powyginam to sie zobaczy. A tak to dobra bede zamieszczal renderki bez mgly, ale gwarantuje ze takowa na filmie bedzie, to nawet jakby wam sie niudalo wszystkich bledow wychwycic to mgla to zniweluje. I samochod bedzie widziany z daleka ok od 7 do 15m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sam tego nierobie, i jeden drugiego bedzie poganial jak cos bedzie nie tak. A swoja droga to jak pokazuje to wszystko na forum to to tez mobilizuje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godzinki temu zaczalem modelowac sd kfz 234 , po tym czasie jest juz cos takiego:(patrz niżej) tył jes w trakcie roboty no i te kanistry zrobie od nowa, bo nie wyglada najlepiej.

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma robic? jechac. Jezeli ten model niebral udzialy w calej bitwie to wybaczcie, sugerowalem sie jedna strona, na ktorej znalazlem ze te pojazdy braly udzial. Tak na marginesie to jest model z \'38 chyba. Jezeli to niejest model ktory bral tam udzial to napiszcie, to napiszcie jakie braly udzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nieudanym wyborze sdkfz\'etki zabralem sie za modelowanie pz-kpfw IV, nizej zaamieszczam jednego z pierwszych renderow, widze jeszcze kilka bledow wynikajacych ze zlego uzyacia SYMMETRY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wystarczy jak sciagne ta oslonke? Bo jezeli tak to dobrze bo bede mial mniej polygonow, na animacji.

 

Chcemy zrobic film z fabula, i zeby byl dosc dlugi(ok. 10-15 min) Nie chce zeby tytul filmu byl: \"Stalingrad\" wole zeby byl to: \"List\", juz tlumacze dlaczego, otoz film ma sie zczynac od tego jak jakas dziewczyna siedzi przy biurku i chowa list do koperty, na biurku stoi zdjecie jakiego mezczyzny(to do niego bedzie ten list niosla). Przez prawie cala animacje bedzie ona isc z tym listem, a pod sam koniec zginie, w jej oczach jak bedzie upadac beda lzy. Chwile po tym jak upadnie, wiatrwyrwie jej z reki list, i powieje go za mgle, pozniej w nastepnej scenie widac jak list wylania sie z mgly i upada pod czyimis nogami(narazie niewidac twarzy), ten \"ktos\" owtiera list i w tym, momencie jest juz twarz, to ta sama twarz co na poczatku filmu na zdjeciu. No i oczywicie w miedzyczasie beda typowe nawalanki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac eax... to jestem fanem ... wielkim fanem fabuly kazdej z serii final fantasy ... a taki klimacik sie wkrada w to co napisales ... jezeli uda sie wam zrealizowac ten projekt ... choc odrobine podobnie do tego co wykreowala moja zboczona finalowa wyobraznia ... to macie u mnie wszyscy wielkie piwo ... obiecuje wam to ...

 

trzymam kciuki tak mocno ... ze normalnie nie moge ... jesli potrzebowalibyscie pomocy ... chociazby w wymodelowaniu jakiegos krzaka ... to mozecie liczyc na moja pomoc ...

 

pozdrawiam serdecznie ... i pracujcie dzielnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności