Skocz do zawartości

Teczka 2D: Postacie


Gość nataSS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem domorosłym rysownikiem. Od zawsze lubiłem rysować. Teraz studiuje grafike komputerową.

większość prac obrabiam w PS ale, jeszcze mi to zbyt dobrze nie wychodzi (chyba:))

Chciałbym pracować w tej branży, ale nie wiem jak zacząć i czy w ogóle sie nadaje smiley.gif

To jest link do moich prac na stronie digart:

http://lukaszbury.digart.pl/digarty/

Prosiłbym o opinie, czy warta toto coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kliknąłem w kilka losowych prac i powiem ci że wieje taniochą. Anatomia leży i kwiczy, kolorki są plastikowe a prace są... raczej mało wyrafinowane. Powinieneś przede wszystkim poczytać o kompozycji, pooglądać SPORO prac innych. Niemniej widzę że sporo rysujesz, więc zakładaj teczkę i pozwól ludziom po sobie pojeździć - to pomaga:)

Nie dawaj linków bo nikomu nie będzie się chciało nawet kliknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając komentarze na digarcie mam czasem wrażenie że to drugi deviant - tragedia. Śledź wątki początkujących ludków na forum a połapiesz się co masz robić. Pozdrawiam i witamy na forum.

dlatego tam ostatnio juz nic nie wrzucam bo konstruktywnego nic się nie dowiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając komentarze na digarcie mam czasem wrażenie że to drugi deviant - tragedia.

 

"Dzieci neostrady" zniszczną każde forum. Oby tutaj się to nie przytrafiło.

Co do autora - piszesz że chcesz pracować w branży. Ok, to zmienia postać rzeczy. Gdybyś napisał że chcesz rysować dla siebie - miałbyś więcej swobody w poszukiwaniach, a tak - trochę ograniczają cię współczesne trendy.

Tak czy owak - ja na twoim miejscu dałbym sobie spokój z tymi postaciami póki co. Rysowanie postaci, szczególnie w ruchu jest ciężką przeprawą. Szczególnie z wyobraźni ;)

Polecam na początek zapoznać się z perspektywą i porysować trochę figur geometrycznych w przestrzeni. Sześciany, stożki itd. Jak już będziesz się w tym czuć mocny, to zacznij dodawać detal i robić z nich budynki, próbować rysować jakąś zieleninę, małe postacie itd. Podstawa to perspektywa i prawidłowe proporcje. Na początek najlepiej nie cieniować tylko rysować wszystko linią. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności