Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Ford Mustang


Kubajaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mimo że nie wymodelowałem dokładnie wnętrza tak jak pisałem w wątku wip postanowiłem zakończyć zabawę z tym modelem. Powodem nie jest brak chęci, bo nawet chciałbym dopieścić samochód, tylko nie mam na razie na to czasu. Trzeba odstawić trochę 3d maxa i zająć się studiami. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy mnie dopingowali i podpowiadali co jak zrobić a przede wszystkim Bbandiemu za podpowiedzi odnośnie renderowania.

 

A o to i owy samochód. Komentarze mile widziane :)

 

koniec2.jpg

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Siemka, bardzo fajny pojazd sobie wybrałes no i nawet ładnie Ci wyszedł ale nad renderem mógłbys jeszcze popracowac w wolnej chwli bo napewno dasz rade wycisnąc z tego cos lepszego :) No i popraw teksture asfaltu bo wygląda słabo. A tak na marginesie to małe postpro niezaszkodzi (ode mnie takie coś, jak cos to usune):

 

(tu był obrazek ale vision3d mnie zawstydził :( :P)

Pozdro

Edytowane przez WilL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że materiały nie są super, ale nigdy wcześniej się nie bawiłem mentalem. W sumie to w ogóle nie renderowałem, tylko uczyłem się modelowania. Na pewno chciałbym poprawić asfalt i materiał felg, ale jak pisałem nie bardzo mam teraz czas. Może w piątek po południu znajdzie się chwile, ale nic nie obiecuję. WilL jeśli chodzi o posprodukcje to jakoś nie mam ochoty bawić się w takie rzeczy. Chciałbym się nauczyć robić jak najbardziej realistyczne rendery, a photoshopa co najwyżej używać do robienia tekstur i wycinania blueprintów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności