Skocz do zawartości

Scena 3d


yasamaru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Robot i jego materiały jest ok. Ale podłoga, deski drewniane i ogólnie reszta ma bardzo cienkie tekstury. Popraw ta rurę leżącą na ziemi bo część niej wchodzi w ziemie tak dziwnie. Światło jest bardzo dziwne. Za jasne jak dla mnie. Trzeba to zmienić. Pozdrawiam i będę zaglądał. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą scenke opracowałeś pozostaje ją tylko rozwijać i wzbogadzać materiałami.

Z mojej strony to bym proponował zmienic tego boxa w tle, bo to zwykły box:), mógłbyś zrobić np jakąś beczkę czy coś ale tak porządnie wszystkie segmenty pokrywe metalowe przepasy, korek - korzystaj ze zdjęć z internetu różnych przedmiotów patrz na nie i zastanawiaj się jak każdy elementy wykonać w 3D jakich narzędzi do tego użyć.pozdro

P.S Robot bardzo sympatyczny, oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększ ilość segmentów na przewodzie od "barku" do "nadgarstka" tak by nabrał krągłości- taki kanciaty średnio się prezentuje.

I pobaw się oświetleniem bo na razie mało kontrastu jest- scena jest matowa:)

poza tym pracuj bo może być ciekawie:D

będę zaglądał

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiekty trochę Ci wiszą nad podłożem. Dałbym inne światło. Mimo wszystko nie ma głębi. Nie wiem jakie było założenie jeśli chodzi o światło. Jeśli dzienne to bym nad tym popracował. Kompozycja - nie będę się czepiał. Może być fajnie, ale popracowałbym nad tymi sprawami o których wspomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mnie razi to brak szczegółów w otoczeniu. Robot zrobiony jest dość szczegółowo, a reszta (tj. ściany, taśmociąg, podłoga, etc.) są bez żadnych szczegółów. Bardzo to razi w oczy. Zwykłe boxy po prostu. Ale pracuj pracuj chętnie zobaczę co wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności