Skocz do zawartości

konkurs mBanku


XaoC

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż sprawa jest taka, że biorę udział w konkursie mBanku i w pierwszy etapie głosują internauci, więc pomyślałem, że mogę liczyć na pomoc stąd :)

Pierwsza 50tka głosujących przechodzi do następnego etapu wg schematu 1msc -> 50 pkt, (...) 50msc -> 1pkt, a później swoje pkty rozdaje jury i po 2gim etapie sumuje się je i pośród 20 finałowej znów punkty rozdają internauci.

Głosuje się co 24 godziny, a do końca głosowania zostały 2 tygodnie, bo kończy się ono 29 list, więc jeśli odzew będzie konkretny, to może się uda wywindować prackę jeszcze o te kilka miejsc.

Dość pierdół. Konkrety:

http://mfestiwal.pl/mbillboard2d/200 - praca;

http://mfestiwal.pl/rejestracja - rejestracja. Ilość danych nieco straszy i jeśli ktoś się boi o prywatność, to albo nie musi się rejestrować i nie będzie głosował, albo jeśli poda dane sąsiada, to sąsiad dostanie jego kubek z napisem "mBank" czy coś w tym guście.

 

Namówcie rodziny, znajomych, koty, psy i drobnoustroje w odpływie, a następnie - jeśli oczywiście pracka się podoba - głosujcie na nią codziennie. Proszę! Pomożecie mi wyjść z długów u mafii.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mnie akurat kilka innych bardziej się podoba niż praca XaoC. I bynajmniej nie pierwsza w rankingu praca, która imo jest zwyczajnie słaba. Dlatego przykre jest dla mnie rozstrzyganie, chocby częściowe, konkursów na zasadzie głosów internautów. Wtedy dobre prace przegrywają ze słabymi bo autorzy tych drugich jak wrzody na d*** spamują wszędzie by na nich głosować (to nie przytyk do ciebie, XaoC, tak po prostu wygląda rywalizacja w takich konkursach).

 

p.s. Praca nr 109 bardzo mi się podoba, choć jest nieco seksistowska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arev - ja oczywiście nie zmuszam nikogo do głosowania na mnie:) poprostu regulamin promowania sie gdzieś w necie nie zabrania tego.

 

Poza tym ilość zebranych głosów nie jest jedyną podstawą do wygranej, zatem nie jest tak źle myślę:)

 

thx za głosy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności