Skocz do zawartości

Portrety - digital - poczatkujacy


Pietro

Rekomendowane odpowiedzi

Volito mam od Mikolaja, wiec po kilku miechach sledzenia forum i prob rysowania zdecydowalem sie poslac swoje najlepsze prace.

Portrety na podst. zdjec painter classic i volito.

Kazdy robiony ok 2h - wiec to chyba nie speedy :-)

c&c mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe całą rodzinkę rysujesz?

 

co do prac ... hmm ... nie wiem, bo sam się w to nie bawię, ale brakuje mi tu wykończenia; wygląda to tak jak byś zrobił dopiero podkład pod właściwą pracę miałbys zamiar walnąć na wyższej warstwie.

 

proporcje i podstawowa kolorystyka jest chyba ok, będziesz więcej ćwiczył to i prace będą lżejsze i przjemniejsze dla oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzudzu - masz racje z wykonczeniem ciezko mi idzie, dochodze do pewnego etapu i wszystko co dalej robie wydaje sie pogarszac sprawe - wiec tak zostawiam, ale jak bede malowal reszte rodziny to postaram sie bardziej dopracowac...

 

brite - wlasnie tescia bardziej dopiescilem i wydawal mi sie za gladki jakis - ale bardzo ciesze sie, ze przypadl Ci do gustu. Masz racje to byl wloski typ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzudzu - nie wiem czy bede mial jeszcze sile ojczulka \"miętosić\", co do tla to takie zostaiłem zeby było bardziej \"artystycznie\" - ale może masz racje, że tak wygląda niechlujnie... jeszcze raz dzięki, bo bez twojego c&c pewnie zostawiłbym obrazek w poprzeniej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok może i jest artystyczniej, ale chyba tuż nad głową tło wychodzi przed ojczulka; poprawiłbyś kontrast na czubku głowy i przyciszył nieco tło i już by chyba było lepiej; artystyczną, niedbałą kreskę możesz zostawić, niech ci tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander - dzieki za uwage, zrobic faktury skory niepotrafie, nawet nie mam pojecia jak sie do tego zabrac :-(

zreszta ta \"fotorealistycznosc\" jest efektem ubocznym braku moich umiejetnosci malarskich.

Mysle, ze w nastepnych pracach poloze wieksza uwage na interpretacje :-) znudzile mnie juz te gladkie twarze - wygladaja jak manekiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności