Skocz do zawartości

Autodesk MotionBuilder 2010


Vit

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś zetknął sie z programem Autodesk MotionBuilder ? Z czym to sie je że tak zapytam, posiadam legala wersje 2010, czy jest do tego jakaś literatura ? czy w Polsce istnieje zapotrzebowanie na projekty oprocowane w tym że programie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

...

 

Oczywiscie. Posiadasz oryginalna wersje MB, ktory kosztuje tysiace dolarow, ale nie wiesz do czego jest.

 

Zapotrzebowanie jest ogromne, bo MB swietnie nadaje sie do robienia skomplikowanych wizualizacji architektonicznych, modelowania nurbsami i renderingow fizycznie poprawnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zetknął sie z programem Autodesk MotionBuilder ? Z czym to sie je że tak zapytam, posiadam legala wersje 2010, czy jest do tego jakaś literatura ? czy w Polsce istnieje zapotrzebowanie na projekty oprocowane w tym że programie ?

 

oczywiście że jest:

-zakładka help

-wątek na forum

-area autodesck

-3dbuzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator MB kosztuje 4 tys dolarów, twoja wiara w to czy mam legala czy nie, ogolnie jest mi obojętna. Czy jest do tego polska literatura ? Chcialbym majac ten program poprostu nauczyć sie go skoro jest zapotrzebowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator coś się tak przykleił, że każdy ma nielegalną wersję. Kup sobie wersję edukacyjną to będziesz miał maxa, maye, softimage, motionbuilder, mudbox i sketchbook w wersjach 2010 za 600zł

Vit - sorry za offtopa, jeszcze nie instalowałem tego wszystkiego więc ci nie pomogę ale chciałem zwrócić uwagę kolegom, że nabijają pierdołami posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności