Skocz do zawartości

Problem z Vray do max 2008 x32


Óysy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie mam problem z instalacja vray do max 2008 x32 XP. Kiedy po instalacji vraya, w maxie biore "assign renderer" nie mam mozliwosci wyboru vraya. Prosze o pomoc, bo opanowalem do pewnego stopnia mentala, ale z vrayem nie radze sobie nawet z instalacja. Bede wdzieczny ze kazda pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sprawdź czy w folderze maxa masz w folderze plugins pliki vraya vraycośtamcośtam.dll albo .dle

 

i uważaj na VS_'a zaraz zacznie wątpić w legalność Twojej wersji ;) to taki jego konik, bo sam ma oryginała to się lubi pochwalić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ VS_ nie ma za co ;) uświadamiam chłopaka z czym może się spotkać na forum, aby potem nie twierdził, że nie był ostrzeżony.

 

Wydaje mi się, że to nie jest problem z licencją, bo w moim ORYGINALNYM vrayu nawet jak nie mam zapakowanego dongla to vraya da się wybrać jako silnik, tylko, że nie pojawiają się settingi.

 

Tak też coś jest skopane już na etapie samego ładowania pluginu, ale co to ciężko wywróżyć. Dziwne, że nawet błędu ładowania pluginu nie raportuje - jakiś error 127 by się przydał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ładuje to zobacz czy wogóle widać go w Plug-in manager. Co do licencji to na pewno musi być uruchomiony server z nią bo inaczej nie zobaczysz menu vraya. ale zawsze jest możliwość wybrania go jako silnika renderującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności