Skocz do zawartości

\"Bohater Książkowy\"-Dick Tracy


little-ninja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak to pokolorujesz ... bedzie suuuuuper! Podoba mi sie bardzo ... ale wydaj mi sie, ze chodnik jest w blednej perspektywie ... wyglada, jakby horyzont byl na wysokosci oczu Dicka ... a chyba tak nie jest, biorac pod uwage oko kamery, ktore wisi pod lufami celujacych gosci ... ale reszta chlopie jest baardzo dobra ... mam nadzieje, ze pokolorujesz to ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no jak juz napisalem zostanie czarno bialy...co do luf to rzeczywiscie sa ciut za blisko ale nie chodzi tu tak bardzo o realizm...taki komiksowy kadr

co do perspektywy to rzeczywiscie byla nieco za wysoko a le widoczek jest troche w szerokokatnym obiektywie...tak czy owak nanioslem poprawki

oki dzx chlopaki pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna praca little-ninja, odskoczyles ze stylem od innych i swietnie. Faktycznie musisz jakos wylowic postacie z tla lub odsunac budynki. I wyeksponuj biodro kobitki lepiej, gdzies na poprzedniej wersji bardziej rzucalo sie w oczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra skasowalem poprzedniego posta bo sie chyba nie zrozumielismy

co do biodra i reszty masz racje bystrzacho

a co powiecie na to...juz dawno chodzilo mi to po glowie ... wszystko jeszcze lewituje ale co tam...niech nikt nie probuje komentowac wykonania bo to koncepcja ;)

... a jeszcze musze dodac ze \"chicago tribune\" to gazeta bodajze w ktorej wlasnie ten nieszczesny dick tracy byl publikowany...wiec to nie przypadkowe

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koncept z gazetą genialny :) dodaj jedynie jakiś tekst po prawej stronie no i więęęększe :) faktycznie troszkę sie to wszystko zlewa z tłem wymyśl coś żeby to jakoś wyodrębnic (tylko bez przesady) jak dla mnie odwaliles kawal dobrej roboty :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oja supcio :) babka bardzo fajna ale nie podobają mi sie takie kocio wystylizowane twarzyczki z uszkami u okropne są ale to kwestia gustu, co do reszty reszty jestem pełen podziwu!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym podziwem to nie przesadzaj scorpi ;)... jakbym byl taki dobry to bym mial zarabczasta fuche...a tak klepie kurka bide po karku...

mv4d...tak ta luka to wlasnie na ten tekst o ktorym wspominales...

co do tla poprawilem i na razie musze wziasc sie za komiks i za studja bo mnie wyrzuca...wszelkie sugestie mile widziane

zastanawialem sie jeszcze nad popielniczka z petami ...no i moze polozyc ta gazetke na jakis stol albo cos

oki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ... little ninja !!! co mam rzec to chyba najlepsza pracka jaka mi pokazywales w ogole !!!! i bynajmniej nie chce Ci wchodzic w d... ale na prawde zaskoczyles mnie po raz kolejny (mam nadzieje ze czesc sukcesu to nieustajacy doping z mojej strony) powodzenia przy odbieraniu nagrody za 1 miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a teraz kilka kokretnych uwago co by moglo pomoc wg mnie ;)

1.pozys z gazeta super... ale jesli to jest dziennik to papier powinien byc bardziej szary/kremowy/pognieciony/z widoczna faktura papieru gazetowego (niepotrzebne skreslic)

2. gazety czesto miewaja na brzegach specyficzne ząbkowanie

3. pistolet wyglada mi troche na za bardzo wycinajacego sie z calosci... moze dac troche dluzsze cienie?? a co do naboi to podobalo mi sie badrziej jak byly 3 9tak nieparzyscie to chyba przyjemniej dla oka wg mnie

4. juz wiem co jest nie tak z tym pistoletem ;) jka na moze to razi to czarne (ten stół ktorego nie ma i to ze w tamtym miejscu nie ma pod nim cienia... dla mnie troch to jest tak jakby ten pistolet bardzij stał niż leżał spokojnie na gazecie

5. co do stołu to bylo by fajnie gdyby był... do tego może filiżanka z kawą... albo jka mi podpowiada brat tylko ze 2-3 kółka od rozlanej kawy częściowo na gazecie a częściowo na biurku

6. moze jeszcze jjakieś pióro/długopis/ołówek na biurku

7. no a co do samego rys. to nie wiem czy bedziesz jeszcze poprawial ale mnie raza te kostki bruku na przodzie (te w cieniu) jesli bruk jest mokry to pewno by sie tak swiecily, no ale jka na moze to za bardzo ;) a co do tła i tego ze zrzera panianke to moze by zrobić strugi deszczu?? i wtedy tlo zginie pardziej ?? a poza tym ze 2-3 długie krople na 1 wszym planie moze byly by fajne?? aaa i jest dla mnie jakać niekonsekwencja - pamperek z laska sa oswietleni z latarki ...bo na posadzce robi sie takie kołko... naokoło jest ciemno ale juz tło i fasady budynkow sa jasne hmmm??? na dole noc a dalej w głębi dzień?? sam nie wiem

8. ostatnie co mi sie nasuwa na mysl: gdyby biurko mylo na wysoki polysk i delikatnie odlijako by sie w nim okno/ sciany/sufit/lampa/ dym papierosa???

9. a co do papierosa to moze by polozyc go palocego sie na piurku tak ze robi sie z tego maly pożar?? 1 naroznik juz sie tli ?? hhheeeeee

10 koncze bo juz mnie destrukcyjne wizje łapią... mam nadzieje ze cos z tego sie przyda co napisalem (chyba najdluzszy post jaki w zyciu pisalem ;) pozdrawiam i zycze wygranej !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ty glupolu heh ... za to cie lubie ;D

oki jak znajde troche czasu to przeczytam to twoje litanie :D

 

................................................

 

miki co do fajki i palacej gazety to przesadziles ;)

co do rys to nie wiem czy dam rade jeszcze poprawic....

moja gazeta ma zabki tylko w tej rozdzielczosci nie widac

no i z tymi akcesoriami to ja wlasnie chcialem narabac tego jak to na gangsterskich stolach bywa...zarabane na maxa

oki zobaczymy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie rewoler i naboje wklejone są jakoś bez sensu; schowaj je jakoś za ciemnejszymi tonami albo jak ... oświetl obrazek mniej intensywnym, cieplejszym światłem jakby z lampki nocnej stojącej gdzieś w oddali, wtedy może da jakoś radę wyeksponować bardziej rysunek a mniej spluwę.

 

może postażej tę broń jakoś, daj bardziej matową, może nawet czarną z ciepłymi refleksami?

 

nie wiem ... w kazdym razie ja bym ją jakoś ukrył :)

 

bywaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander - ty sadysto chcesz zebym specjalnie wymyslal artykol heh...tekst jest zerzniety brzydko mowiac z orginalnego \"chicago tribune\" z 1911 roku - tekst po amerykansku, przy powiekszeniu moze byc wyrwany z kontekstu;P

 

dzudzu - pomysl jak najbardziej trafny, kwestia czy dam rade;)

scorpi - byc moze moga zepsuc ale gangster bez peta to jak ... hmm sam nie wiem ... nie gangster

tiger - mowiles;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze bym na twoim miejscu popracowal nad przestrzenia w tej pracy...

 

moze cie cos zainspiruje co kiedys sam daawno temu zmontowalem.

 

biureczko

 

nie jest to moze dzielo sztuki ale mialem na to kwadransik z przyczyn niezaleznych. moze to rozlane whisky niekoniecznie ale pare dziwnych elementow wiecej i swiatlo konkretne i jest ciekawiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ananke ... wlasnie o takim klimacie myslalem, ale ... ;P ... zrezygnowalem bo rysynek wtedy zejdzie na drugi plan...tak czy owak dzxy wielkie

boba z tych calych twoich wypocin ... nie mowiac o rozwalajacym ogniu;)...granatowy filtr jest calkiem do rzeczy, nie wykluczone ze go nie wykorzystam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO skończenie tła i dopracowanie rysunku zrobi lepiej niż siadanie nad oprawą. Jest dobry ale pewnie ciągle może być lepszy- inna rzecz że chętnie zobaczyłbym go w kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK - na kolor nie mam sily ;P... co do tla to juz takie dziubanie, ze szczerze powiem nie mam juz checi...ale zaraz kukniesz na inna wersje;)

herman - ja tez pracowalem na budowie i tez kladlem bruk troche inny ale zawsze ;)... co do rys to chyba chcecie mnie zabic .......;D staralem sie polozyc mniej regularnie ale po dwudziestym popadlem w rutyne ech

dobra czas na nowa wersje jestem ciekaw waszej opinii tym bardziej ze zrezygnowalem z wszystkich atrybutoe dodatkowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze że zrezygnowałeś ... gubiłeś tylko rysunek

 

ja bym dał jeszcze większe zbliżenie na rysunek, żeby mniej gazety było widać, co najwyżej pół jednej kolumny z 1 strony i może 1 całą z drugiej ... i ułamki nagłówka ... nie muszę znać całego - byle widomo było, że o dick\'u piszą

 

wtop realistycznie rysunek w gazetę, popracuj potem tylko nad docackaniem bohaterów i tła - i finito.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie w wersji boba pomiecie papieru i niebieska tonacja calosci, przez to obrazek lepiej \"siedzi\" w gazecie niz w tej ostatniej. Ogolnie mam mieszane uczucia bo scenka z pistoletem i nabojami miala cos w sobie, ale najwazniejszy obrazek troche faktycznie ginął za nimi.

 

Mozna by dodac brudu na calosc. Niezly jest darmowy filr \"aged film\" z serii Johann\'s Filters.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK jestem ograniczony 100 kb wiec jest malutkie w orginale wyglada mniej wiecej jak na zalaczonym fragmencie...

tiger.. no wlasnie zebym tylko nie przedziubal heh

leander ... tez mi sie podoba ten granacik boby ;)

dzudzu...trzeba bedzie chlasnac kadr, masz racje kurka :P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności