Skocz do zawartości

obiekt 3d:klawiatura


Shegy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

w miarę dobrze odwzorowane, ale jest kilka błędów, otóż jakieś dziwne historie dzieją się na klawiszu \'enter\' i na górze tej klawiatury. Nie pdoba mi się też wykonanie diod Num, Caps i Scroll Lock\'ów, to wygląda jak dziury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada ogolnie ok. Cos dziwnego dzieje sie z lewy-gornym rogiem. Dziwnie wygladaja strzalki na kursorach, enterze. Na klawiaturze numerycznej cyeferki i inne napisy sa chyba za blisko krawedzi klawiszy. Zwykle na klawiszach F i J sa takie wypustki, u Ciebi ich nie ma. Nie najlepiej oswietliles i pokazales ten model, jakies czarne strasznie te cienie. Ogolnie wyglada fajnie - gdyby byl element jakiejs wiekszej sceny, to pewnie nie byloby widac wiekszosci drobnych bledow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest kilka rzeczy, o których warto napisać....

po pierwsze nie sądzę, żeby klawisze były takie płaskie.. przeważnie sa lekko zagłębione... jesli masz płaskie to współczuję.

Dziury wycięte booleanem (Diody) skasaniły siatke tak mocno, że na renderze to wyłazi. To niedobrze...

Na krawędziach klawiatury, na jej obrzerzach, masz za mało podziałów a na dokładkę mapa cienia ma za małą rozdzielczość, co w efekcie daje takie przełamane szarości w miejscach, gdzie nie powinno ich być.

Materiał klawiatury... wiesz... to nie tylko literki i cyferki. Zawsze trochę syfu gdzieś się dostanie, a nawet jeśli jest zupełna nówka to nie jest tak jednolisie mdła... bardziej świeci i błyszczy.... i jest delikatnie chropowata na dokładkę...

Co do samej prezentacji modelu, to mógłbys ciekaweij to zrobić. Otoczenie (nie mówię o robieniu całego srodowiaska, ale czasami szare podłoże po horyzont nie załatwia sprawy. To samo z oświetleniem. Ale mam wrażenie, że jeszcze wszystko przed tobą, więc trzymam kciuki i poprosze o coś bardziej kreatywnego i twórczego... :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności