Skocz do zawartości

mam problem


irda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jakiej dokładnie pomocy się spodziewasz? Bo nie postawiłeś konkretnego pytania, jedynie opowiedziałeś o swoim modelu.

Ma ktoś wymodelować za ciebie, czy wystarczy ci dać linka do google jak fiat 500 powinien wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze nowy to sie podczepię.

Potrzebuje zaznaczyć tak samo polygony jak na tym filmiku za pomocą funkcji grow w edditable poly.

 

http://www.b2-net.com/images/stories/hp_medvedje_brdo/tutorial/3part_textures_demo/3part_textures_demo.htm

 

Mój problem polega na tym, ze zaznacza mi cala drogę [bo to droga ;)], a nie tj na filmiku tylko te większe polygony. Jest na to sposób?

Używam maxa 2009, a nie jak autor tutka ósemki.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

videotutków o robieniu samochodów jest kilka - poszperaj w googlach.

mam wątpliwości, że ktoś zrobi dla Ciebie videotutorial na konkretnym modelu ;)

 

googli googli googli

 

próbowałem ale mi nić nie wychodzi...

 

Próbuj dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam małą prośbę zrobił by ktoś mi blueprinty jakiegoś samochodu byle jakiego np. bmw m3

prosił bym by ustawić je w maxie bo ja wcale nie wiem jak dobrze zeskalować

Edytowane przez irda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Wpisz w google blueprints. Wejdź na pierwszą stronę, która się pojawi; zarejestruj się i korzystaj z blueprinsts'ow ile wlezie. Jest tam też dokładny tutorial jak sobie z nimi poradzić.

 

Rada: nie proś żeby ktoś cokolwiek robił za Ciebie bo na pewno nikt taki się nie znajdzie. Lepiej rób sam i zadawaj konkretne pytania kiedy masz kłopot.

 

Powodzenia

 

EDIT: poza tym, jeśli planujesz uczyć się robienia auta to przerób jakiś tutorial - do tego lepiej robić dokładnie ten sam samochód, który jest w tutorialu. Wydaje mi się, że musiałbyś być geniuszem żeby wykonać samodzielnie jakieś auto - jako swój pierwszy projekt 3d. dobry tutorial jest na youtube - audi a3 jesli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności