Skocz do zawartości

Wiz: Salon, jadalnia, kuchnia.


jahred6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dla mnie bomba, no moze serweta do poprawki (za duza tekstura), na kanapie podobnie,

co do samego projektu to mam mieszane uczucia :D wiec sie nie wypowiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie bardzo dobrze;

trochę Ci się textura rozjechała na sofie i nie jest równy tiling, amplituner(DVD) wydaje się być przezroczysty, fotel granatowy wydaje się troszkę za mały, dziwny materiał na tv albo mi się wydaję, ale na sofie i ławie jest ten sam materiał :)

najlepsza 2 i 4

p.s mógłbyś napisać o materiale na firanki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tjviking dzięki, no właśnie kurczę tekstura na sofie mi nie przeszkadzała, no ale cóż :-) Projekt jak zawsze kierowany przez klienta, ale ten i tak bardzo wyrozumiały. Zadowolony jestem z współpracy.

cichysit dzięki , fotel jest czarny, może przez reflect tak wygląda - co do rozmiaru jest dobry - ogniskowa sprawia takie wrażenie - na 1 renderze widać ,że ma odpowiednią wysokość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się.

Na pierwszym coś dziwnego się dzieje na dole firan, a na ostatnim odciąłbym tą część po prawej stronie, gdzie widać schody, albo pokazał ich więcej. Dałbym też bardziej soczysty kolor czerwonej szmatce w szafie.

Nie podobają mi się krzesła, ale to już kwestia gustu :]

 

Gratuluję fajnej pracki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Chyba koledze Eddiem'u chodzi o to,że: tekstura podłogi (na 3 wizualizacji)odbija się w dolnej partii mebli kuchennych, co powoduje złudzenie jakby posadzka się "nie kończyła" a meble zdają się unosić w powietrzu( nie wiem czy jasno przekazałem, to co miałem na myśli :D).

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjene dla oka wizki. Chce sie mieszkać w takim miejscu. Pewne mebelki bardziej mi się podobają ("szklane" krzesła, apropos z jakiego materiału są zrobione) inne mniej (ceglana ściana, cegły ci się rozciągnęły). Ogólnie bardzo pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeczen to chyba nie wymaga tłumaczenie że tam jest cokół obłożony listwą z nierdzewki :-) (o ile chodzi o ten obrazek)

adam_m dzięki za miłe słowo, taki klimat i tak jak na klientów "nowoczesny" udało się wypracować dzięki udanej współpracy, krzesełka są z pleksi - wiem, że wyglądają jak szkło 100% - mój błąd, ściana z malowanych cegieł - klinkieru - była na specjalne życzenie, ale akurat mi się podoba :-) (co do ich rozciągnięcia, to złudzenie bo niektóre się zlewają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota, nie ma się co czepiać.

Vray lepiej niż mental Ci wychodzi IMHO.

 

Z 5 początkowych renderów zdjąłbym w Psie ten kremowy zasiew, oziębił, bardziej w stronę kuchni poszedł - lepiej by to wyglądało zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności