Skocz do zawartości

wizualizacja 3d - salon


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dzieki za komentarze. Szeczegolnie od Pawła heh.

Moze i kolejna nudna wizka, ale skoro to jest czyiś projekt to chyba trzeba zrobic.

hcpiter - co masz na myśli, że płasko - co wg Ciebie mógłbym zrobić żeby ją wydobyć, chetnie ją dociągne tylko brak mi pomysłu. Myslałem o dofje, ale wkońcu odpuściłem.

Pozdrawiam SM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze. Szeczegolnie od Pawła heh.

Moze i kolejna nudna wizka, ale skoro to jest czyiś projekt to chyba trzeba zrobic.

hcpiter - co masz na myśli, że płasko - co wg Ciebie mógłbym zrobić żeby ją wydobyć, chetnie ją dociągne tylko brak mi pomysłu. Myslałem o dofje, ale wkońcu odpuściłem.

Pozdrawiam SM

 

Naucz się też po Polsku pisać.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dobrze ale nie jest beznadziejnie, masz dużo detalu ale straszny bałagan. Powinieneś uporządkować wizualnie całą scenę. DOF na pewno pomógł by stworzyć plany w tych renderach, bo pomimo mnogości elementów panuje tu chaos i nie wiadomo na co patrzeć w pierwszej kolejności. Po drugie tak jak napisał hcpiter w pierwszej kolejności należy zając się światłem. Masz dzień, za oknem jest ciemniej niż wewnątrz, a glify w oknach wypalone. Kilka poprawek i powinno być dużo lepiej.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rady Breja i Neb, jak za długo siedze nad wizka i po raz kolejny mam zmienic kolor wina , albo fiolet ma byc mniej fiolet albo jednak bardziej to robie podstawowe bledy jak widac. testne jeszcze i zobacze co z tego wyszlo.

"uzytkownik" - chcialem poznac opinie na temat wizki a nie mojej polszczyzny , chcesz dawac rady z jezyka polskiego to wejdz na takie forum.

z brazylijskiego napisze ci ......

pozdrawiam

Edytowane przez slowmotion
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności