Skocz do zawartości

Animacja - Windmill


mt

Rekomendowane odpowiedzi

hej.

 

dawno nic nie wrzucalem, czas sie poprawic;)

to tutaj ustrojstwo powstalo w studiu FAMA. Calosc od konceptu do compositingu moja, poza chmurkami w pierwszym ujeciu, ktore zrobil kolega z pracy.

poki co traktuje to jako wersje skonczona, chociaz docelowo chcialbym dorzucic jakas postac. ale potrzebuje przerwy. i swiezego spojrzenia. wiec bardzo prosze o komentarze i propozycje:)

 

LINK DO ANIMACJI

 

a tutaj:

Maly Makingof

 

soft: 3dstudio, vray, mental ray, fumeFX, photoshop, aftereffects i pewnie cos tam jeszcze;)

 

no i jeszcze 2 screeny na zachete:)

 

shot_1.jpg

 

shot_2.jpg

 

pozdr,

mt

Edytowane przez mt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Trochę dziwnie pourywana muzyka na początku.

Przejście z pierwszego w drugie ujęcie bym zrobiła bez czarnego

Brakuje ujęcia w którym samolot by wylatywał z kadru po tym jak się zbudował.

 

Bardzo fajny samolot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie przyczepie do jednej rzeczy : helikopter z tak wygietymi łopatami nie wzniesie sie, chodozi mi o wygiecie koncowek łopat ktore są wygiete w doł co spowodowalo by opadanie a nie wznoszenie, oczywiscie im blizej srodka tym lopaty poprawniej wygiete, ale takie wygiecie koncowek lopat jak juz pisalem nie spowoduje wznoszenia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna i ciekawa machina. Jedyne co mi się nie podoba to animacja rozkładania. Wszystko tak strasznie lekko potraktowałeś. Ciężki dach powinien mieć jakiś bezwład.. jakiś pył powinien się unosić itp .

to Jest jest ogromne a przez te ruchy wydaje się być miniaturką.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze:)

 

jesli chodzi o to ujecie z rozkladaniem..rzeczywiscie nie czuc w tym masy. ale juz tego nie widzialem. jak troche od tego odetchne to poprawie jeszcze to, bo szkoda mi tego ustrojstwa:)

z tym wrazeniem lewitowania smigla przy obrocie, zdaje sobie z tego sprawe, ale juz nie bardzo mialem pomysl jak to zrobic, robilem juz kilka wersji i jakos nie moge tego obejsc. no ale jeszcze cos pokombinuje.

 

Aniu - muzyka jest poszarpana bo dodalem ja w ostatniej chwili (zreszta w poprzednich wersjach ktore sa wrzucone na vimeo bylo cos innego). a calosc i tak jest ulamkiem wiekszego projektu ktory bedzie zmontowany pod zupelnie cos innego i bedzie bardzo dokladnie wytime'owany.

 

Tomasz - ja sobie doskonale zdaje sprawe ze toto w rzeczywistosci za cholere by nie polecialo. nie przejmowalem sie specjalnie fizyczna poprawnoscia, mialo dobrze wygladac. byly wersje skrzydel bez tych koncowek, ale takie ladniej wygladaly^^

 

Tjviking - trwalo to bardzo dlugo, bo bylo strasznie rozwleczone w czasie. nawet ciezko mi policzyc jak dlugo. na pewno stanowczo za dlugo;) a do czego? hehe, do zrobienia czegos co mi sie kiedys wymyslilo:)

 

pozdr,

mt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności