Skocz do zawartości

60 tutoriali dla Photoshopa i Illustratora związanych z elektronicznymi gadżetami


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

szkoda, ze większość to raczej dla mocno początkujących. Jedynie tutek obiektywu moglby byc intersujący, ale nie w BW.

 

No ja bym nie powiedział, że dla początkujących.

Znajomość narzędzia to jedno, uczą raczej myślenia i sposobu patrzenia, analizy, rozkładają to co widzi oko na części pierwsze, początkujący tego nie zakuma moim zdaniem.

 

Powtórzyć jak małpa po tutku owszem, ale później samemu na innym luźnym przykładzie to już nie takie hop-siup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz myslenia uczą tak jak tutoriale w miesiecznikach takich jak computer arts czy psd, czyli jak zostac pro elo grafikiem w weekend i generalnie gdyby nie kolorwy druk mozna by sobie nimi wypełnić podajnik do papieru w kiblu. Mam na mysli, ze tworzą taśmowo banalne efekty, widoczne od 10lat w projektowaniu, nie wiem czy warto. Moze i rozkladaja na czesci pierwsze, ale bardzo banalne przedmioty w bardzo płytki sposób, dla mnie to ma taka wartosc jak tutorial modelowania wazonu. Tak jak pisałem poprzednio sam bym chętnie zobaczył jak kolo robi obiektyw w kolorze, albo płyte CD itp. ale to nie ta liga tutoriali. A narzędzia uzyte to raczej dosc podstawowe (wiekszosci nie ogladalem, ale mam podstawowa wiedze o PS i nie mialbym z nimi problemu).

 

Swoją droga po co uczyc takich rzeczy w PS skoro to jest na kilka minut, do kwardansa/u w Ilustratorze czy flashu i na pewno bardziej uniwersalne niz w bitmapie. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności