Skocz do zawartości

Pojazd3d: T-26 Vickers


wiecho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

KoMic mowisz ze tech nie wiesz jak to wyglada ale twoj FUSO wymiata detalem. A jezeli chodzi o efekt malowanej stali to nad materialem sie nie zastanawialem jakos tak przypadkowo taki zrobilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecho: jak bedziesz nastepnym razem u lekarza rodzinnego to sie tym pochwal.

Natura po to nas usypia na noc zebysmy spali;) pewne elementy ciala regeneruja sie tylko kiedy zasypiasz najpozniej o polnocy.

Jak juz nie spac w nocy to sa lepsze powody niz modelowanie czolgu chyba,nie;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie wiem czy dam rade z tymi gasiorkami bo nigdy nie modelowalem tego ani kol zebatych :( ale postaram sie jeszcze brakuje troche detalu w modelu ale to juz drobne rzeczy zaczepy sruby itp nie dlugo dam jakies renderki tego co jest juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie detale juz skonczone tylko zostały zaczepy z przodu i z tyłu zrobic i biore sie za cały układ napedowy i pewnie beda problemy licze na wasza pomoc przy modelowaniu kol zebatych i gasienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze kołka poszły w ruch co sadzicie o nich? tylko mam problem czasami wywala mi bład out of memory co zrobic z tym? komp to amd phenom x4 3.0 ghz, grafika geforce gtx275 896mb ram, 4gb ramu 1800mhz wind xp professional 32bit pamiec wirtualna jest zwiekszona x3 wszystkie detale maja MS 2 poly 183390 rozdzielczosc 1280x720 boje sie ze nie daciagne modelu do konca :( a moze cos przestawic w ustawieniach vray/system ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nikt nie pomoze :( model stoi w miejscu staram sie to zrobic ale nie wychodzi w zaden sposob czy to robic z jednego elementu czy z dwoch chodzi o tylne koło łaczenie tych zeber z ta cała piasta czy jak tam zaznaczyłem na rysunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności