Skocz do zawartości

Kenworth W900a - 1978 (zmiana konceptu)


styczeń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio zabrałem się za ten ciągnik, trochę już nadłubałem, ale świeże spojrzenie i jakieś rady się przydadzą, krytykujcie ostro :)

 

Wiem że trzeba jeszcze posiedzieć nad kształtem okna ale to i pozostałe otwory zostawiam sobie na deser.

 

 

kenworthw900a1978f00196.jpg

 

 

kenworthw900a1978f00196.jpg

 

Siateczka, wiem że masakra ale poprawie :)

 

wire1.jpg

Edytowane przez styczeń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dac77 - Naczepę planuję, ale zobaczymy czy starczy cierpliwości. Mam nadzieje że uda się zrobić taką z sianem (coś w tym klimacie)

 

vision3d, wiecho - Dzięki :)

 

trosiek - No na razie nie oszczędzam ale chyba trzeba będzie zacząć, i zostawić trochę na wnętrze.

 

Całość mam zamiar umieścić w jakieś australijskiej scenerii, coś jak na tym zdjęciu http://big.truck.fm.interia.pl/grafika/australia-truck-volvo%281%29.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem trochę koncept....

Stwierdziłem że nie będzie naczepy, wsadzę go do drewnianej skrzyni, otworzę jedną ściankę. Do skrzyni będą doczepione różowe baloniki, niektóre już popękane. jeszcze nie wiem w jakiej scenerii dokładnie ale coś się wymyśli, mam nadzieję że jakieś pomysły wrzucicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile przerwy sobie zrobiłemz modelowaniem bo próbuję nadal wyprostować siatkę by nie wyglądała jak po dodaniu displacea :)

 

Tak dla rozrywki stwierdziłem ze przetestuję teksturkę karoserii, co myślicie o czymś takim?

text1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności