Jump to content

styczeń

Members
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

styczeń last won the day on March 10 2010

styczeń had the most liked content!

Community Reputation

47 Excellent

About styczeń

 • Rank
  Member
 • Birthday 04/26/1990

City (optional)

 • Miasto
  no powiedzmy że miasto
 1. styczeń

  Brak Cieni vray

  Vrayowy dokładnie mówiąc No i jakich świateł używasz?
 2. reset x form - utilities może to pomoże
 3. dosyć prosty obiekt, pokaż co masz to coś nabazgramy może na siatce
 4. Wszystko wygląda super, sugestie Lokiego IMHO bardzo fajne jeszcze dodam od siebie że kamera mogłaby się ruszać lekko od samego początku to by zniwelowało ten efekt o którym ktoś wcześniej pisał że wygląda jakby brakowało grawitacji dopiero po zapaleniu świateł. Powodzenia
 5. ja bym tą szyje jeszcze bardziej odchudził no i coś dziwnego przy biodrze od strony krzesła się dzieje.
 6. woyo-sensei zastanów się czy jest sens się upierać ;] w normalnych produkcjach fejkuje się więcej niż myślisz, po co męczyć się w 3d skoro lepiej to wyjdzie w post, masz większą kontrole i szybsze rezultatu. a w amxie to wsadziłbym jakieś gęste particle w kształcie sfer i na nie jakiś szkło-poodbny materiał bez odbić, same refraction
 7. styczeń

  wygląd drewna

  jak darmowy to blendera polecam :) ale pobaw się też trialem maxa :)
 8. gdyby nie ten kolaż i różowe coś to było by znośniej. Najbardziej boli światło w tej scenie, mogłeś to dopracować
 9. a jak masz na renderze? i czy jak oglądasz tą teksture w asset browserze tez jest inaczej?
 10. styczeń

  wygląd drewna

  mapowania nie robisz w ustawieniach renderera, to jest modyfikacja obiektu http://www.youtube.com/watch?v=4jYEI0gUn2k Swoją drogą nie będzie Ci wygodniej robić wszystkiego w jakimś innym sofcie?
 11. Turisma - o jaki glow Ci chodzi? Takie bajery dodaje się w postprodukcji, nie am sensu większego zabawianie się z takimi pierdołami na surowym renderze, co do świetlówki zrób cylindra i vray light material i będzie git ale to tylko w ekstremalnych przypadkach, w 80% sam vray light starczy. co do Twojego ostatniego akapitu, nie szukaj tutoriali o oświetleniu łazienki, nie ma ustwiaień uniwersalnych, do każdego wnętrza trzeba dopasować nastawy, nie ucz się pod konkretne przypadki tylko odpal manuala do vraya/maxa i naucz się co każdy parametr robi.
 12. Turisma - po co omni że tak spytam? skoro chcesz pod vraya to vray light
 13. Nie jest to tak przypadkiem że mental nadpisuje envi własną mapą? zrób wielką sferę z odwróconymi normalami, daj na nią hdr i wyklucz generowanie cieni i GI dla niej.
 14. pierwsze co się rzuca w oczy to złe proporcje. Kolor szyb też nie należy do realistycznych, generalnie scena jest za ciemna, mogłeś trochę przepalić widok za oknem bo ta szarość w ogóle nie pasuje. Jak na pierwsze wnętrze to ok, będzie coraz lepiej :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy